Poločas: 4:2.
Branky: Černý, Chorouš, Stejskal po 2, Klučina.

Sestava: Dohnalík - Kummer, Valenta, Novák, Luboš Ležal - Stejskal, Guttenberg, Martínek, Chorouš - Klučina, Černý.
Střídání: Klučinová,Zabilanský, Libor Ležal.

I když tento výsledek patří dá se říct k hokejovému, šli jsme do tohoto utkání s jasným cílem vyhrát. Sice to od úvodních minut nevypadalo. Ve 4. min fatální chybou golmana Dohnalíka jsme prohrávali, a to když mu propadl rohový kop rukama do brány, místo toho, aby balon vyboxoval ven. V tu chvíli to nakoplo kluky a hned o 2 min bylo vyrovnáno, když průbojný Klučina ve skrumáži dorazil míč do sitě. Kluci začali létat po hřišti, dávali si nádherné balony a toho krásně využil Černý dvěma zásahy a o chvíli později přidal Stejskal čtvrtý zásah. Bohužel hned po rozehrání udělal golman Dohnalík druhou fatální chybu, když soupeř snížil na 4:2.
      O přestávce jsme s golmanem Dohnalíkem promluvili o nešťastných brankách (stává se to i ligovým brankářům) a hned to bylo také znát, protože nás jistými zákroky podržel, což bylo velice důležité. Náš tlak se zvyšoval, kdy Chorouš dvěma góly zvýšil na stav 6:2. Soupeř sice snížil na rozdíl tří branek, ale vzápětí Stejskal přidal 7. zásah. Ke konci zápasu přišlo nedorozumění mezi obráncem Valentou a Kummerem a s naším gólmanem, kdy Kummer na poslední chvíli faulem zastavil soupeře. Z nařízeného pokutového kopu soupeř upravil konečný stav na 7:4.

Chválím celé mužstvo, ale musím vyzdvihnout výkon Kummera, který odběhal  a likvidoval jako stoper šance soupeře po celých 70 minut. Náš výborný výkon chválil i trenér soupeře. Tímto výsledkem jsme si potvrdili první místo v tabulce - jak je vidět při pohledu na tabulku, bez ohledu na výsledek posledního zápasu, má béčko již zajištěné vítězství ve skupině.