Rozhodčí: Tříška

Poločas 2:1

Branky: Štepán, Bláha

Sestava: Dohnalík - Kolumpek, Zabilanský, Klouda, Chmelík - Guttenberg, Krúpa, Matůšek, Ernst - Štěpán, Bláha(krátký, Parrado)

V prvním poločase šel soupeř po rohovém kopu do vedení. To zlehce zaváhal jinak výborně chytajicí Dohnalík. Kluci ale bojovali a do poločasu skóre otočili na 2:1. Bohužel ještě několik dalších šancí neproměnili. Ve druhé půli Lobkovice po chybě v obraně vyrovnali a znovu se jim podařilo strhnout vedení na svou stranu po nařízené penaltě za ruku ve vápně.

Kluci ale bojovali a snažili se utkání vyrovnat. Vytvořili si několik šancí, z nichž největší spálil Kolumpek. Vyrovnat se nám bohužel nepodařilo, ale musím hráče pochválit za přístup i za výkon. Hráli opravdu dobře.

Škoda zranění Petra Krátkého, který si po nezaviněném souboji zlomil klíční kost.