Poslední celek tabulky byl pro Mšeno docela snadným soustem

V POKLIDU K JEDNOZNAČNÉ VÝHŘE

Mšeno: Hnízdil - Vaněk, Hlavnička, Kříž, Brunclík - Tříška, Dvorný (80. Grát), R. Kolumpek, D. Kolumpek (60. Janouch) - Šledr (71. Demen), Guttenberg.
   Čečelice: Auer - Zlatohlávek, Škárnitz, Mottl (80. R. Zeman), J. Zeman (61. Polička) - P. Zeman, Nepraš, Čermák, Resl - Kábrt, Taclík.
   Branky: 20. Guttenberg, 43. Kříž, 65. Janouch, 73. Tříška. Poločas: 2:0. Žluté karty: 1:0. Diváků: 50.

Po nepříliš vydařeném utkání v Libiši s rezervou tamního Sokola nastupovali mšenští fotbalisté k zápasu s Čečelicemi s touhou získat další tři body do přeborové tabulky. A dlužno říci, že tentokrát měli svou roli hodně usnadněnou. Hosté snad jen v prvním poločase zahrozili několika rychlejšími akcemi, které však končily před pokutovým územím Mšena.
     Domácí dobře začali, dařila se jim i kombinační hra, takže se poměrně lehce dostávali i do šancí. Jednu z nich proměnil ve 20. minutě Guttenberg ve vedoucí branku. Poté hra upadla do průměru, na obou stranách byly k vidění spíše nepřesné přihrávky. O vzruch se postaral ve 43. minutě Kříž, který v obranném zákroku daleko před pokutovým územím hostů odpálil lobem míč tak šikovně, že skončil až za zády překvapeného Auera.
     Ani po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácí měli fotbalově stále navrch a v poklidu si došli pro "povinné" vítězství. Nejprve se v 65. minutě dostal ke slovu střídající Janouch, když překvapil Auera vtipným lobem. Brankový účet uzavřel Tříška o 8 minut později zblízka. Hosté se sympaticky snažili o vstřelení alespoň čestného úspěchu, ale pozorná obrana domácích jim to nedovolila.
     Protože Veltrusy si v derby poradily velmi přesvědčivě (5:1) s Vojkovicemi, zůstává jejich náskok stále tříbodový. V příštím kole (2. 5. v 17 h): Vikt. PTZ Nelahozeves - Mšeno,  Byšice - Veltrusy.