Rozhodčí: Šuhaj

Poločas - 0:1

Branky: Šlédr

Sestava: Hnízdil - Kříž, Vaněk, Guttenberg, Brunclík - Kolumpek D., Kolumpek R., Tříška, Šlédr - Dvorný, Wasyliw(Grát, Karabáček, Demen)

V dalším přípravném utkání se Mšeno utkalo na UMT Mělník s týmem  hrajícím I.A třídu - pražskou Tróju. S tímto mužstvem se již mšenští utkali v srpnu 2007 v rámci přípravi na b-třídu. V té době také b-třídní Tróju jsme porazili 3:0. Dnes my hrajeme okresní přebor a Trója I.A třídu.

Od začátku utkání bylo Mšeno lepším týmem a soupeře přehrávalo. Bohužel opět jsme si počínali komplikovaně a nedůrazně v zakončení. Po dvaceti minutách se hra začala vyrovnávat a soupeř začal ukazovat své kvality. Po nedorozumění v obraně byl faulován útočník hostů a soupeř z trestného kopu na hranici vápna trestal(0:1). Po vstřelené brance soupeř ožil a byl jasně lepší. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.

Po přestávce Mšeno opět hrálo odvážněji a mělo trochu navrch. Výsledkem byla vyrovnávací branka, když po ose Dvorný, Tříška, Šlédr zakončoval posledně jmenovaný. Ale Trója se nehodlala s remízou smířit a tlačila se do útoku. A mšenská obrana nevěděla, kam dříve skočit. Soupeř si vypracoval čtyři vyložené příležitosti, z nichž naštěstí žádnou neproměnil. V tomto zápase zaslouží pochvalu hlavně brankář Hnízdil, obránci Kříž, Brunclík a Vaněk a za druhý poločas také Kolumpek R. Zbytek týmu má určitě na víc. Přesto musíme uznat fotbalovou sílu soupeře a konstatovat, že výsledek je pro nás více než dobrý.