Zápas: FC Lobkovice B - SK Mšeno B
2 : 2

Datum: 2.11.2008
Rozhodčí: Börner
Průběh zápasu:

Branky: Srbený 2 - Koloc z penalty, Wasyliw. Poločas: 1:1.

Poslední zápas v podzimní části zajižděli hráči béčka do Lobkovic. Zatímco trenéři a vedoucí tohoto družstva si odjeli za svou zábavou, aniž by za sebe sehnali náhradu, osamocení hráči dorazili do Lobkovic. Ve 13.50 h bylo k dispozici pouze 6 hráčů a čekalo se, zda vůbec ještě někdo dorazí, anebo se zápas neodehraje. Po dojezdu zbylých hráčů se nakonec mužstvo podařilo sestavit a hra začala s 20minutovým zpožděním.

Mšeno začalo dobře a vypracovalo si několik slibných šancí, které se nechaly proměnit, ale byli to domácí, kteří se ujali vedení, když po chybě obrany skóroval domácí Srbený do prázné branky. Netrvalo dlouho a Wasyliw si naběhl na dobře kopnutý centr a hlavou vyrovnal. 

Druhý poločas byl vyrovnaný a k vidění byl dobrý fotbal s řadou šancí na obou stranách. Z jedné se podařilo domácí získat vedení na svou stranu, když hosté reklamovali ofsaid (který nebyl) a pro osamoceného Srbeného nebyl problém překonat Bázlera.  Za chvíli ale bylo vyrovnáno, když hostujícího hráče fauloval domácí hráč ve vápně a nařízenou penaltu Koloc proměnil.

V závěru ještě mohli domácí upravit výsledek ve svůj prospěch, když Bázler nesmyslně fauloval na hranici pokutového území domácího hráče, který již neměl míč pod svou kontrolou. Z trestného kopu ale domácí nic nevytěžili, a tak výsledek dělbou bodů je pro obě družstva spravedlivý.
Váš názor:
Jméno: