Zápas: Sokol Záryby - SK Mšeno B žáci
0 : 1

Datum: 2.11.2008
Rozhodčí: Guttenberg

Branka: Krátký. Sestava: Šesták - Valenta - Kummer, Novotný, Libor Ležal - Píč, Zabilanský, Guttenberg, Karabáček - Krátký, Toan. Střídání: Luboš Ležal, Martínek, Novák, Kolumpek, Živný.

Tentokrát jsme zajížděli na horkou půdu do Záryb, kde jsme věděli, že nás nečeká žádný lehký soupeř. Hned od začátku to bylo také znát. Domácí na nás vlétli a naši kluci nevěděli kam dříve skočit. Trvalo 20 minut, než se zformovali a začali hrát důsledně, zvláště obrana. Bylo dobré, že jsme zvládli 20minutový  tlak domácích. Začala také pracovat záloha a zvláště od začátku pochytal domácím šance brankář Šesták. I když mužstvo oslabila viróza, někteří hráči nastupovali s horečkou (např. Zabilanský), první půli jsme ustáli.

Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že musíme zlepšit nahrávky a také lépe bránit. To se postupem času začalo dařit. I když domácí stále tlačili, vše zachytávali obránci, obzvlášť Novotný s Valentou a na pravé straně Kummer. Když to hrozilo gólem, vše zachraňoval gólman Šesták. V 60. minutě byl před hranicí velkého vápna faulován domácí hráč. Následoval trestný kop. Domácí vyslal prudkou ránu na bránu, kde perfektním skokem náš brankář vyrazil jistý gól. To byl myslím důležitý moment. V 65. minutě však už byl překonán, ale gól nebyl uznán kvůli ofsajdu. Domácí se začali rozčilovat, my jsme rychle rozehráli na útočníka Krátkého, který utekl obraně a zavěsil - 0:1. Do konce zbývaly 4 minuty a domácí začali být nervózní.

Rychle jsme museli zabezpečit obranu a povedlo se nám tento stav do konce utkání udržet. Musím sportovně uznat, že domácí byli lepším mužstvem a zasloužili si vyhrát. Bohužel pro ně, rozhodují góly, a ten 1 šťastný jsme dali my. Děkuji hráčům za výkon nejen v tomto zápase, ale za celý podzim. Ani v nejmenším jsme si nemysleli, že po podzimní části budeme držet 2. místo.Ještě jednou hráčům děkuji.