Rozhodčí: Tříška

Branky: Wasyliv 3, Krúpa,  Frič, Moskal, vlastní

Poločas: 7:1.

Sestava: Parrado 2.5 - Hrdlička 1.5, Kolumpek 2, Šubrt 3 - Moskal 2, Wasyliv 1, Krúpa 1.5, Matúšek 4 - Frič 3, Saska 2.

Zatímco hosté přijeli s 15 hráči, domácí měli pro marodku problém postavit kompletní jedenáctku. Navíc žáci zajížděli k důležitému utkání do Lužce, a tak ani  z této strany nebylo možno družstvo doplnit. Mšeno nastoupilo o 9 hráčích,  kdy do počtu 10 ho doplnil Hrdlička, který dorazil po zahájení zápasu.

Hned od první minuty bylo ale zřejmé, že Vehlovice pro našich 10 hráčů nebudou až zase tak tvrdým oříškem, obvzlášť když zápas vyšel na 1 Martinu Wasyliwovi. Hráči plnili první poločas taktiku trenéra a rychlými přihrávkami se dostávali  jako nůž máslem před soupeřovu branku a oproti minulým zápasům se dařilo i akce zakončit. Poločas skončil 7:1 a zdálo se, že Vehlovice ač v 15 hráčích si odvezou debakl a Mšeno si polepší skore pro případné závěrečné hodnocení tabulky.

Ovšem opak byl pravdou. V druhém poločase domácí hráči začali spíše vymýšlet nesmysly a hra ztratila na úrovni. Diváci namlsaní z prvního poločasu  jen nevěřícně kroutili hlavami. Přesto Vehlovice ani tento zvrat ve hře nedokázaly využít, a tak pouze dvěma brankami upravily konečný výsledek.