Rozhodčí: Guttenberg

Poločas: 1:1.

Branky: Krátký 2, Kolumpek.

Sestava: Šesták - Zabilanský, Kummer, Ležal Libor, Ležal Luboš - Živný, Toan, Krátký, Karabáček - Klučina, Martínek. Střídali Kolumpek, Klučinová, Saska, Pavlik, Guttenberg, Novotný.

Po minulém debaklu ve Všetatech jsme tentokrát nastoupili k zápasu s čistou hlavou a na příděl 9 golů jsme rychle zapomněli. Zápas pro nás sice nezačal moc dobře, když se ve 4 min zranil útočník Klučina a musel ze hry odstoupit. První půle byla pro nás křečovitá, nedařila se kombinace. Místo abychom míče rozdávali do stran, stále jsme je přihrávali do středu hřiště, což vůbec nebylo účelné. Museli jsme stále hráče nabádat, aby dávali více míčů do stran zálohy. Po jednom útoku se zdařila dobrá kombinace, když Živný utekl po pravé straně do rohu, nahrál Krátkému, který nastřelil golmana, a odražený míč Kolumpek vrátil do brány - 0:1. Pak opět přišla mezi hráče nervozita a opět se nedařila kombinace. Po jednom útoku domácích hráčů fauloval na hranici velkého vápna Zabilanský. Následoval trestný kop, který ztuhlý brankář Šesták vůbec nezachytil a laciným gólem pomohl domácím vyrovnat. Tím pádem naši hráči zůstali jako opaření a vůbec, ale vůbec přestali hrát.

Naštěstí přišel poločas. Hráči dostali v kabinách takové důsledné probuzení, které bylo slyšet až na hrací plochu. Do druhé půle jsme museli promíchat sestavu a bylo to znát. Hned ve 2. a 4. min druhého poločasu utekl Krátký a dvakrát zavěsil, takže jsme vedení zvýšili na 3:1. Také se probudil brankář Šesták, který zlikvidoval domácím 3 vyložené šance. Dále se ve skórování neprosadil Zabilanský ani Guttenberg. Druhou půli už mužstvo šlapalo tak, jak jsme si představovali. Kdyby se hrálo od začátku, mohlo naše skore narůstat, ale bohužel. Druhá půle už byla o ničem jiném, a tak jsme domů odjížděli spokojeni.

Zápas hodnotím ani ne kladně, ani záporně, ale první půle nám vůbec nevyšla, druhá už ano. Přesto musím kluky pochválit. Ještě nás čeká poslední těžký zápas v Zárybech. Doufám, že ho zvládneme.