Zápas: FC Merkuria Lobkovice - SK Mšeno dorost

Rozhodčí: Fábera

Poločas  1  :  2
Sestava: Parrado,Šťepán,Hrdlička,Saska,Krupa,Wasyliw,Frič,Vágner,Procházka,
Novotný,Šubrt,Guttenberg
Hosté po domácí porážce s Mělníkem, odjížděli napravit reputaci na horkou půdu do Lobkovic a tím udržet kontak s vedoucími celky. Od první minuty bylo Mšeno lepším týmem na hřišti. Přesto po ojediněné střele nedosáhl Parrado na míč a hosté prohrávali 1 : 0 Po několika minutách ale bylo vyrovnáno a hosté se čím dál tlačili k domácí brance aby po několika spálených šancí šli do kabin s jednobodovým náskokem. Do druhé poločasu nastoupili hráči s přesvětčením přidat ještě nejakou tu branku ppro uklidnění což se jim  podařilo. Ke konci bylo značně nervozní a po několika chybách rozhodčího byl za urážku vyloučen Vágner a hosté dohrávali v oslabení. Své vítězství si ale již nenechali vzít. Velmí dobře zahrál Wasyliw a v prvním poločase Šubrt. Poděkování ale patří všem hráčům za bojovnost a dobrý přístup k utkání. Škoda že se takto nechovali v utkábní před týdnem.