Poločas: 0:1.

Branky: Toan, Stejskal, Zabilanský

Sestava: Šesták - Kummer, Chmelík, Novotný, Tyle - Chorouš, Zabilanský, Guttenberg, Stejskal - Toan, Klučina(Karabáček, Živný)

Už jsme první!!!!

V tomto utkání jsme nastoupili na hřišti lídra tabulky okresního přeboru. Naše dosavadní skvělé výsledky nám dodaly sebevědomí a tak jsme určitě chtěli odvézt minimálně bod.

Při předzápasovém rozvičení jsme si prohlédli hrací plochu, která byla velmi nekvalitní a upozorňovali jsme hráče na nečekané odskoky míče a na to, že zde kombinační fotbal hrát nelze. Hlavní taktický pokyn zněl : co nejjednoduší přenášení hry do stran při hře dopředu a vzadu se soustředit na každý míč a nepouštět hráče soupeře ke střelbě. Do brány zaskočil za nemocného Dohnalíka rezervní brankář Šesták a vedl si výborně.

Od úvodního hvizdu jsme byli lepší a hned v 1.minutě šel sám na brankáře Chorouš, ale neproměnil. Stále jsme soupeře přehrávali a dostávali se do šancí, ale většinou nás zradil terén. Obrana pracovala zodpovědně, takže soupeř hrozil jen střelami z dálky, které v pohodě pochytal Šesták.

Uklidnění do našich řad přinesl gól Toana, který důsledně sledoval míč centrovaný Stejskalem, který přeskočil domácího brankáře a Toan hlavou uklidil do prázdné brány. Tím jsme však gólově první poločas uzavřeli.

Ve druhé poločase jsme hráli proti větru, ale stále jsme byli více na soupeřově polovině a měli další šance. Druhý uklidňující gól vstřelil Stejskal, který si výborně zabíhal za domácí obranu a jen díky terénu se prosadil pouze jednou. Třetí gól vsítil Zabilanský hezkou přízemní střelou k tyči. Pokud by se hrálo na kvalitním hřišti, věřím, že by jsme vyhráli daleko větším rozdílem. Zápas jsme v pohodě dovedli do vítězného konce a dostali jsme se do čela tabulky, kde doufám, že vydržíme co nejdéle. Navíc ještě hrajem 9.10. od 16:30 doma odložené utkání s Horními Beřkovicemi, takže máme šanci své vedení v tabulce ještě zvýšit. Proto je nutné stále trénovat!!!!!