Rozhodčí: Guttenberg

Branky: Stejskal 5, Truong Quan, vlastní.

Sestava:  Šesták - Valenta - Kummer , Luboš Ležal, Tyle - Pavlík, Guttenberg, Stejskal - Klučina, Truong Quan, Karabáček (Libor Ležal, Švach, Klučinová, Kolumpek).

Poločas:  4:1.

Soupeř se k utkání dostavil jen s 9 hráči v poli. I když jsme byli trochu posílení hráči z A mužstva, už v 9. min jsme prohrávali 0:1, když obránce Tyle nechtěně zahrál v pokutovém území po skluzu rukou a rozhodčí Guttenberg nařídil pokutový kop, který hosté proměnili. Po inkasovaném gólu jsme se začali pomalu rozjíždět a zvláště Stejskal byl k neudržení. Hostující hráči ho zastavovali až nečistými zákroky. Ve 14. min přišel rohový kop, který zahrával Stejskal, a hostující hráč si srazil střelu do brány - vyrovnáno 1:1. Pak už bylo otázkou času, kdy začnou padat góly, protože hosty byli uzavřeni na své polovině. To se povedlo, do půle jsme svůj náskok zvýšili na 4:1 a bylo prakticky rozhodnuto.

Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že začneme míče rozdávat více na malé hráče, kteří přišli z přípravky. Zvláště musím pochválit hráče Stejskala a Guttenberga, kteří tyto pokyny perfektně dodržovali, rozdávali nádherné balony a hlavně dávali rady těm mladším. I když jsme přidali jen 3 branky, druhou půli jsme už dohrávali v klidu. Soupeř ve druhé půli vstřelil pouze jeden gól, ale nádherný, na který brankář Šesták zůstal jen koukat. Myslím si, že jsme předvedli perfektní výkon, po kterém přišly vytoužené goly. I když soupeř patřil opět k těm slabším, kluci makali 70 min na doraz. Musím na závěr pochválit celé mužstvo za dodržení pokynů a předvedenou hru.