Datum: 27.9.2008
Rozhodčí:

Branky: Saska a Klučina po 2, Libor Ležal a Karabáček. Poločas: 0:4.

Sestava: Šesták -  Luboš Ležal, Martínek, Libor Ležal -  Karabáček, Pavlík - Kolumpek, Saska, Klučina. Střídali:Klučinová, Novák, Švach.

Zápas pro nás začal velmi dobře, když jsme šli už ve 4. minutě do vedení 1:0. Soupeř nám vzdoroval do 10. minuty, kdy jsme zvýšili na 2:0. Po dalších minutách jsme opět zvýšili náskok na 3:0 a do první půle jsme přidali na 4:0.

Soupeř ve druhé půli odpadl a zatáhl se do obrany, kde jsme sice nalézali skuliny, ale bohužel ne a ne přidat další góly. Během druhé půle jsme zkoušeli různé hráče na různé pozice, a proto jsme přidali pouze dva góly. Celkový výkon bez hráčů "áčka" byl dobrý, hlavně útočná fáze Kolumpka, Klučiny a Sasky. Sice soupeř patřil mezi ty slabší. Hru však hodnotím velmi dobře a hráči hlavně plnili pokyny, které jim byly udělovány. Víme, že přijdou těžší soupeři, ale myslím si, že to za pomocí několika hráčů  "áčka" zvládneme.