1:1

Branky: Stejskal 3, Kummer 2

Sestava: Dohnalík 3,5 - Tyle 2, Chmelík 2,5, Novotný 2,5, Živný 2,5 - Chorouš 2,5, Zabilanský 1,5, Guttenberg 2, Stejskal 1 - Toan 3, Kummer 1,5

Další cenné vítězství

Dnes jsme přivítali na svém hřišti dosavadního lídra tabulky Sokol Obříství. Soupeř se k utkání dostavil s deseti hráči do pole, ale měl ve svém středu řadu fyzicky i technicky vyspělých hráčů. Přesto jsme  od začátku utkání převzali iniciativu a hra se odehrávala hlavně na soupeřově polovině. Vytvářeli jsme si i gólové šance, ale branka hostí pro nás byla zakletá. Ve vyložených šancí selhali postupně Toan, Kummer i ostrostřelec Stejskal. Soupeř hrozil jen ze standardních situací a po jedné z nich nebyl v malém vápně dostatečně důrazný domácí brankář a soupeř se dostal do vedení. To byla pro domácí ledová sprcha. Naštěstí jsme do poločasu stihli vyrovnat, když se do vápna proháčkoval Stejskal a se štěstím dal gól. Hra v prvním poločase byla neurovnaná a nedařilo se středové řadě, ani útočníkům.

O přestávce jsme si vyříkali, jak by jsme měli hrát a druhý poločas už byl o něčem jiném. Více jsme využívali strany a především Chorouš, Guttenberg a Kummer se velmi zlepšili. Opět jsme si vytvořili tlak i šance, ale do vedení šel znovu soupeř. Centrovaný míč podběhl domácí golman a pro hosty nebyl problém míč uklidit do sítě. Přesto jsme šli dál důsledně za svým cílem a tlačili se před bránu soupeře. Výsledkem byl vyrovnávací gól, který vstřelil opět Stejskal po centru Guttenberga a o chvíli později jsme dobře zakombinovali a po centru Toana jsme šli do vedení, když se výstavní střelou opět prosadil Stejskal. Od té doby jsme se uklidnili a hráli pohledný fotbal. O chvíli později se důrazně za míčem dral Kummer a míč dotlačil až do brány. A byl to tentýž hráč, který upravil na konečných 5:2. Další vyložené šance spálili Guttenberg, Toan a Chorouš.

Vítězství proti tomuto soupeři je velice cenné a nyní nás čeká další těžké utkání na půdě nového lídra tabulky - Úžic. My tam však určitě jedeme neprohrát.