Rozhodčí: Kroužecký

Poločas: 0:2.

Branky: Stejskal 2, Guttenberg, Chorouš.

Sestava: Dohnalík 2 - Chmelík 2.5, Živný 3, Novotný 1.5, Tyle 3 - Chorouš 2, Zabilanský 1.5, Guttenberg 3, Stejskal 3 - Kummer 3, Toan 2.5 (Valenta 3, Kolumpek 2).

V této sezoně jsme poprvé odehráli utkání na hřišti soupeře. Nastoupili jsme proti týmu LIAZ Vehlovice, kde se žákovská utkání hrají na vedlejším hřišti, které patří rozměrově k těm menším. Upozorňovali jsme hráče, že na tomto hřišti bude hodně soubojů a bude málo místa ke kombinaci. Chtěli jsme hrát jednoduchou hru s rychlým přenášením hry. To se nám povedlo již v 1. minutě zápasu, kdy Stejskal přenesl hru na Chorouše, který střílel těsně vedle brány. Po dalším přenesení hry na Chorouše už jsme se radovali. Jirka chytře přehodil vybíhajícího gólmana.

I nadále jsme byli lepším týmem a velké šance spálil Kummer a selhal i jindy neomylný Stejskal. Bohužel s přibývajícími minutami jsme začínali čím dál více komentovat (mnohdy nepřesné) výroky rozhodčího a naše hra upadala. Naštěstí se dostal do šance Stejskal a tentokrát udělal kličku i brankáři, a ač faulován, zavěsil do prázdné brány.

V poločase se trenéři snažili hráčům (zejména Guttenbergovi a Stejskalovi) domluvit, Ale jak se ukázalo, bylo to marné. I nadále jsme komentovali výroky rozhodčího a bohužel i hru vlastních spoluhráčů. Výsledkem bylo, že Stejskal chtěl střídat, a tím jsme byli oslabeni. Přesto se nám podařilo vstřelit Guttenbergem gól. Naštěstí i Miloš se trochu uklidnil, opět nastoupil a upravil na konečných 4:0 a to nám ještě rozhodčí upřel penaltu za zákrok na něj.

Musíme si uvědomit, že takových zápasů nás čeká ještě hodně. Hned ve středu zajíždíme na horkou půdu do Liběchova a takový přístup se nám tam již na jaře vymstil. Věřím, že si to každý vezme k srdci, půjde na hřiště s čistou hlavou a soustředí se na fotbal, hlavně Gůťa a Miloš. Pak budeme ještě lepší a to přece chceme!!!!!!

Pro informaci: snížené známky Gůti, Miloše, Tylina a Chmeldy jsou za chování, ne za výkon. Ale hodnotíme celek.