Rozhodčí: Nechyba

Sestava: Šesták,  Ležal Libor, Pavelka, Martínek, Karabáček, Klučina, Ležal Luboš, Pavlík, Klučinová, Švach, Novák, Saska.

Poločas: 1:0.

Branky: Saska, Novák, Luboš Ležal.

Bez veškerých posil z "A" týmu žáků, který hrál současně své mistrovské utkání ve Vehlovicích, a oslabena o Živného Kolumpka a Valentu nastupovala záloha žáků k utkání s Ovčáry,  které mělo být první velkou zkouškou tohoto týmu. Výsledky prvních kol tomu napovídaly. Ovčáry hrály dvakrát doma a porazily Vysokou  6:1 a Nebužely vysoko 9:1. Ani ve Mšeně neudělaly svou hrou ostudu a ve vyrovnaném utkání podlehly po rovnocenném boji.

V prvním poločase měli hosté více ze hry a vytvořili si daleko více příležitostí než domácí tým, ale chybělo více klidu při zakončování akcí. Bylo to ale Mšeno, které v 15. minutě odpovědělo rychlým útokem a Saska dokázal poprvé překonat v brance hostujícího Šimka. Do druhé půle nastoupilo Mšeno po důrazné domluvě trenéra Šestáka s cílem výsledek udržet a pokusit se přidat nějakou branku. Hra se velmi zlepšila a družstvo se dostávalo častěji před branku hostí. Zvláště bratři Ležalové a Klučina doplněni Švachem a Novákem hráli výborně. Musíme ale pochválit všechny hráče za bojovnost a přístup k utkání se snahou po vítězství. Odměnou jim bylo vítězství 3:0, když další branky přidal Novák a Ležal Luboš. Hosté ještě několikrát zaútočili z brejků, ale pálili pouze slepými náboji.