Rozhodčí: Grát

Poločas: 3:0.

Branky: Stejskal 6, Guttenberg, Toan.

Sestava: Šesták 2 - Tyle 2, Chmelík 2, Novotný 2, Ernst 2 - Stejskal 1,5, Guttenberg 2, Zabilanský 2, Chorouš 2 - Toan 2,5, Kummer 2,5 (Živný 2, Ležal Libor 2,5, Ležal Luboš 3, Saska 3, Karabáček 2).

Dnes jsme nastoupili proti nováčkovi okresního přeboru Sokolu Tišice a proto jsme o soupeři nic nevěděli. Kluci podle pokynů trenérů hráli zodpovědně v obraně, ale hra dopředu nám v začátku utkání opět nešla podle našich představ.

To se změnilo, když si Guttenberg na vápně přiťukl míč a vystřelil. K překvapení všech míč skončil za zády hostujícího brankáře. Od té doby jsme začali hrát klidněji a začalo se dařit i kombinačně. Míče směřovaly do stran na nabíhající krajní záložníky, ale bohužel jen Stejskal se dokázal dvakrát prosadit a uzavřít poločasové skóre na 3:0. Mohlo to být daleko víc, ale své šance nevyužili Saska, Chorouš, Guttenberg.

Druhý poločas jsme stále drželi soupeře pod tlakem a přidávali další góly. O ty se v největší míře stará Stejskal a ještě stíhá připravovat i šance pro ostatní. Soupeř hrozil ze standardních situací. Při jedné z nich Šesták nebyl dostatečně pozorný a soupeř vsítil čestný úspěch. Ostatní střely si už pohlídal a dokonce zlikvidoval jeden samostatný nájezd.

I ve druhém poločase jsme měli spoustu dalších šancí, které jsme nevyužili. Ale hlavní jsou body. Teď nás čeká první zápas venku a to už bude těžší, ale věřím, že nějaký bod přivezeme.