1 : 5

Datum: 14.9.2008

Sestava: Šesták - Zabilanský - Chmelík, Kummer, Živný - Karabáček, Guttenberg, Stejskal - Kolumpek, Toan, Saska. Střídali: Klučina, Martínek, Novák, Klučinová.

Branky: Stejskal 4, Guttenberg.

Zápas začal dobře, když jsme šli v 8. minutě do vedení. V dalších minutách jsme soupeře stále více tlačili, ale bohužel vytoužené branky nepřicházely. Ve 29. min domácí zahráli rohový kop, kde se naši obránci špatně domluvili a domácí vyrovnali na 1:1.

Ve druhé půli jsme opět na domácí vlétli, zatlačili na jejich polovinu a přišly i vytoužené góly. Celý zápas probíhal dobře až na chování domácích, kteří neunesli porážku a přes sprostá a urážející slova nás vyprovodili. Nás těšilo vítězství, a proto jsme se tomu jenom zasmáli. Nejsmutnější na tom bylo, že přihlížející diváci a rodiče hráčů Lobkovic je v tomto chování podporovali. Toto chování bylo pro hráče loňské přípravky, kteří nyní nastupují za "B" mužstvo, udivující. Ale nás trenéry potěšila hra, kombinace i konečné vysoké vítězství.