Zápas: Slovan Horní Beřkovice - SK Mšeno A

Datum: 6.9.2008
Rozhodčí: Börner

Mšeno si připsalo druhou výhru, tentokrát v Horních Beřkovicích

TŘI BODY POTĚŠILY, VÝKON UŽ MÉNĚ

Branka: 10. Tříška. Poločas: 0:1. Žluté karty: 20. Jiří Polák, 57. Čížek, 60. Hurt  - 21. Dvorný, 30. Grát, 43. Brunclík, 58. Guttenberg, 73. R. Kolumpek.

Také ve třetím přeborovém kole přisoudil mšenským fotbalistům nováčka, tentokrát celek Horních Beřkovic. Zápas rozhodl moment z 10. minuty. U postranní čáry se míče zmocnil Šledr a nacentroval před branku. Brankář domácích Brůža ve férovém souboji s Guttenbergem neudržel míč a Tříška už věděl, co s ním udělá - dal gól. Hosté se uklidnili, ovládli střed pole a začali Beřkovice přehrávat. Vypracované příležitosti však nedokázali proměnit, a tak šli o přestávce do kabin jen s hubeným náskokem.

Na začátku druhé půle to ještě vypadalo, že je jen otázkou času, kdy hosté přidají další góly. Ty však po neproměnění dobrých šancí nepřišly, a tak se domácí postupem času začali stále více osmělovat. Zlepšili pohyb zejména ve středu pole, rázem jich bylo plné hřiště a Mšeno - místo aby zpřesnilo kombinaci a v klidu zápas dohrálo - začalo být nepochopitelně nervózní.

Signálem k závěrečnému náporu domácích se stala 75. minuta, když Čížek po pohledné akci nasměroval svou hlavičku jen do břevna. Bojovné Beřkovice vrhly všechny síly do útočné aktivity, ale přes velkou snahu se jim vyrovnat nepodařilo.