Mšeno zhodnotilo dobrý výkon v zasloužené vítězství

S PŘEVAHOU PŘIŠLY I GÓLY

MŠENO: Hnízdil - Grát, Hlavnička, Brunclík, Kříž - Guttenberg (65. D.Kolumpek), Tříška (78. Janouch), R. Kolumpek, Frič (46. Vaněk) - Šledr, Dvorný.
KLY: Brož - Pilař (53. Panis), Hulička, Lajn, Sobotka - Březina, Procházka (82. Révai), Veselý, Matucha - Kotílek (68. Bursa), Vondrák.
BRANKY: 15. Tříška, 33. vlastní (Sobotka), 48. Dvorný. POLOČAS: 2:0. ŽLUTÉ KARTY: 63. Vaněk - 40. Vondrák.

Se snahou odčinit výsledkový i herní "propadák" z minulého týdne s Lobkovicemi nastoupilo Mšeno do zápasu s celkem TJ Kly. Ovšem, ledová sprcha mohla přijít pro domácí už ve 3. minutě, když hlavička hostů z malého čtverce skončila o milimetry vedle Hnízdilovy svatyně. Domácí se znovu rozjížděli pomaleji, ale jejich psychice notně pomohla branka, kterou zaznamenal v 15. minutě Tříška. Jeho trestný kop lovil Brož až ze své sítě.

Mšeno začalo hosty přehrávat a s převahou přišly i šance. Domácím navíc pomohli i hosté. Nadýchaný centr Dvorného ve 33. minutě si totiž kelský Sobotka v tísni  před dobíhajícím Šledrem srazil do vlastní sítě. Po přestávce využil Dvorný "hrubice" kelských stoperů, pohodlně podél Brože zvýšil na 3:0 a bylo po zápase. Domácí se spokojili s jasným vedením a hosté už na zvrat neměli.