Datum: 9.8.2008

poločas : 4:0

branky: Tříška 2, Dvorný, Frič, vlastní

sestava : Hnízdil - Grát,Hlavnička,J.Karabáček,Brunclík - Guttenberg(M.Karabáček) , R.Kolumpek (D.Kolumpek), Tříška, Frič (Demen) - Dvorný, Šledr

Domácí se do soupeře, se kterým se ještě na jaře utkali v B-třídě, od začátku utkání zakousli. K vidění bylo hodně podařených kombinačních akcí. První gól utkání vstřelil hlavou Tříška po odvážném průniku Dvorného. Na 2:0 zvyšoval Dvorný po nezištné nahrávce Guttenberga, který vystihl rozehrávku hostů a ve vápně připravil domácímu kanonýrovi šanci, ze které se nemýlil. Po chvíli to byl opět Guttenberg, který si naběhl do volného prostoru, kde ho svou nahrávkou našel Tříška a následný centr si hosté srazili do své brány. Konečný účet prvního poločasu uzavřel Frič, když vyzrál na ofsajd systém hostí a po samostatném úniku nedal hostujícímu brankáři šanci. Hosté se v první půli dostávali k brance domácích jen sporadicky a hrozili jen střelami z dálky a ze standartních situací.

Ve druhém poločase došlo u domácích k několika změnám a hosté měli míč častěji na kopačkách a vypracovali si i několik šancí, které však pochytal Hnízdil. Domácí už hrozili jen z brejků, z nichž jeden proměnil Tříška a uzavřel tak účet utkání.