Zápas: Sportovní sdružení Ostrá - SK Mšeno A
1 : 1

Datum: 7.6.2008

z tisku - deník Mělnicka

Penaltový specialista zařídil bod

Ostrá / Mužstvo Mšena se představilo na hřišti třetí Ostré v dalším pokračování fotbalové I. B třídy. Už jistý sestupující celek uhrál s favoritem cennou remízu.

Autor:
Redakce

Domácí sice jako první udeřili, ale o výhru přišli kvůli penaltě.

Ostré se zápas nepovedl. Hrála bez pohybu a do šancí se dostala jen v prvním poločase. Ovšem hosty třikrát podržel jejich brankář. „Hosté neměli v prvním poločase žádnou šanci,“ uvedl Karel Báča, trenér domácího celku.

Po přestávce byli aktivnější hosté, ale první gól dala Ostrá, když se prosadil Michal Kostenko. Pak ale Mšeno nejprve trefilo břevno a v 83. minutě vyrovnalo brankou z pokutového kopu. Na penalty je ve Mšeně specialistou brankář Daniel Hnízdil, který už je se šesti góly spolu s útočníkem Guttenbergem nejlepším střelcem týmu. „Totálně jsme zápas odchodili. Takhle se o body nehraje,“ láteřil Báča. „Pořádně jsme bránu soupeře neohrozili.“

Ostrá – Mšeno 1:1 (0:0)

Branky: 75. M. Kostenko - 83. Hnízdil. ŽK: 0:2. Diváci: 50.

Mšeno opět po dlouhé době na hřišti nechalo srdce a bojovalo až do konce. Gól jsme dostali po hloupé chybě Tříšky. Naštěstí jsme dokázali odpovědět a vyrovnat na konečných 1:1. Bod je o to cenější, že jsme hráli ve slepené sestavě a na lavičce měli pouze jediného náhradníka.

Sestava : Hnízdil - Čurda, Hlavnička, Kormoš, Tříška - Grát, Kolumpek, Guttenberg, Šlédr - Háze(Krúpa), Dvorný