Rozhodčí: Grát

Poločas 5:0.

Branky: Matúšek 3, Černý 2, Stejskal 2, Chorouš 2, Píč, Guttenberg, Toan, Tyle.

Sestava: Dohnalík 1,5 (Rampouch 2) - Chmelík 2,5, Novotný 2, Zabilanský Jiří 2, Tyle 2,5 - Píč 1,5, Guttenberg 2,5, Matúšek 1,5, Stejskal 1,5 - Černý 2, Toan 2 (Kummer 2, Valenta 2, Chorouš 2)

V tomto zápase měli konečně trenéři k dispozici kompletní kádr a v průběhu zápasu se to ukázalo jako pozitivní věc. Dnes jsme přivítali na svém hřišti Úžice, se kterými svádíme boj o záchranu. Úžice se dostavily pouze s deseti hráči. Hlavní práce trenérů spočívala v tom, aby z hlav kluků dostali křivdu z podzimního zápasu, kde nás domácí rozhodčí-laik poškodil svým rozhodováním. Také chování hráčů Úžic bylo tenkrát nesportovní (napadení našeho hráče po utkání), navíc jsme prohráli 1:2. Trenéři zdůrazňovali, abychom hráli jednoduchý fotbal stejně jako minulý týden proti Horním Počaplům.

Na začátku utkání to vypadalo, že si kluci slova trenérů vzali k srdci. Hned z první akce v 1. minutě jsme se radovali z gólu. O chvíli později jsme zvýšili vedení na 2:0 a vypadalo to, že zápas bude jen otázkou skóre. Pak jsme však přestali nepochopitelně kombinovat po stranách a začali vymýšlet zbytečně složité věci a naše hra upadala. Navíc obrana pustila do samostatného úniku útočníka soupeře, kterého vychytal Dohnalík.

V této době se trenéři snažili kluky vyhecovat k větší aktivitě, ale u některých se dočkali negativních reakcí, což mělo za následek několikanásobné střídání a důraznou domluvu zmíněným hráčům na lavičce. Pak se hra částečně zlepšila a do kabin jsme šli za stavu 5:0. O přestávce trenéři opět důrazně promluvili k týmu a stanovili taktiku a nabádali ke zjednodušení kombinací. Hráči si to vzali k srdci a druhý poločas už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, které nasázelo soupeři po mnoha pohledných akcích dalších 8 gólů. Hodně dalších šancí zůstalo neproměněno.