Zápas: SK Mšeno A - SK Bezno-Sovinky
1 : 2

Datum: 18.5.2008
Rozhodčí: Šťastný - Richtar, Gaži
Průběh zápasu:

Ani vědomí. že už o nic nejde, mšenským fotbalistům nepomáhá

TOTÁLNÍ BEZNADĚJ

MŠENO: Hnízdil - Karabáček, Hlavnička, Kříž (29. Grát), Tříška - Háze (77. Demen), Čurda, Dvorný, Kolumpek - Guttenberg, Šledr.
BEZNO: Kameš - Gruncl, Mobius, Červinka, Parýzek - Bajer, Podzimek, Linek, Firický (71. Šubrt) - Kiceluk, Kolařík.
BRANKY: 32. Guttenberg - 62. a 73. Kolařík. POLOČAS: 1:0.

Také zápas s Beznem se hrál podle "osvědčeného" scénáře. Mšeno mělo v prvním poločase mírně navrch. Na konci první dvacetiminutovky si dobré šance připravili Dvorný a Tříška, ale žádná z nich neskončila gólem. Přesto šli domácí šli po půlhodině do vedení, když Guttenberg zužitkoval pěknou přihrávku Karabáčka a chytrým lobem přehodil hostujícího Kameše.

Ve druhém poločase zařadili hosté vyšší rychlostní stupeň a začali Mšeno přehrávat zejména v záložní řadě. Výsledkem byly postupně dvě branky Kolaříka, který nejprve v 62. minutě vyrovnal a o 11 minut později si vychutnal  vyběhnuvšího Hnízdila.

Závěr byl odehrán jen z povinnosti. Domácí na zvrat neměli a hosté, kterým sudí neuznali další dva góly (ofsajd a hraní rukou), byli s 3 body navýsost spokojeni. V době, kdy se už hrálo přes čas, se domácím podařila skvělá kombinační akce, v jejímž závěru trefil Šledr z malého vápna spojnici tyče a břevna branky hostů.


fotografie:


Váš názor:
Jméno: