Zápas: SK Mšeno A - TJ Řepín
1 : 2

Datum: 4.5.2008
Rozhodčí: Machýček - Hamšík, Prislupský, delegát Netáhlík
Průběh zápasu:

Zbyněk Štrupl dal Mšenu už jen teoretickou šanci na záchranu

ZŘEJMĚ JE HOTOVO

MŠENO: Hnízdil – Hlavnička, Čurda, Kříž, Brunclík – Šledr, Dvorný, Tříška, Kolumpek – Háze, Guttenberg.
ŘEPÍN: Peřestý – Slepička, Kraus, Vaněček, Štěpánek – Burant (22. Salač), Bláha, Kinzl, Prejza – Kohout, Štrupl.
BRANKY: 20. Háze – 45. Kinzl, 60. Štrupl. ŽLUTÉ KARTY: 5:2. DIVÁKŮ: 120.

V referátu z utkání se Řepínem jsme tentokrát dali slovo zpravodajům Mělnického deníku, jejichž komentář objektivně vystihuje dění při uvedeném utkání.

Ve vyrovnaném zápase si domácí mohou po právu postěžovat na výkon sudího. Druhý, rozhodující gól padl s největší pravděpodobností z ofsajdu. Domácí začali dobře a kombinační hrou soupeře přehrávali. Ve 20. minutě šli dokonce do vedení, když Házeho střela před brankářem skočila a skončila v síti. Co naplat, že si Mšenští vytvořili několik dalších šancí, když jim chybí klid v zakončení. Pak stačí jedna jediná chyba, ve které nechala domácí obrana osamoceného Kinzla, a ten pohodlně vyrovnal.

Ve druhé části se postupně začala na hřiště vkrádat nervozita. Domácí více diskutovali, než hráli a hosté toho využili ke vstřelení druhého gólu. Po nedorozumění gólmana Hnízdila s obránci se dostal míč k volnému Štruplovi a hostující útočník svou sedmou brankou v sezoně zápas rozhodl.

Jaromír Hejna, Mělnický deník
foto: Martin Bouška


ŘEKLI PO UTKÁNÍ

Jiří Gargel, trenér Mšena: „I když jsme prohráli, což režírovali jiní, musím hráče pochválit za bojovnost. Udělali jsme pár změn v sestavě, které se ukázaly jako dobré. Hlavně chci pochválit Čurdu, který na novém postu předstopera odehrál kvalitní utkání. Vypracovali jsme si několik stoprocentních příležitostí, které jsme trestuhodně promarnili. Soupeř se celý zápas bál o výsledek. Nelze se nepozastavit nad výkonem rozhodčích, ani pochopit vedení a hráče hostů, že je takové vítězství může těšit. Dál bez komentáře, kdo byl, ten viděl.“

Jaroslav Urbánek, místopředseda TJ Řepín: „Po úvodní nešťastné brance jsme do poločasu dokázali vyrovnat. Ve druhém jsme byli podle mého názoru o něco lepší. Domácí si za celý poločas vytvořili jedinou šanci. Naši útočníci představovali stálé nebezpečí. U domácích narůstala nervozita, často diskutovali s rozhodčími a dostávali za to žluté. Vykázáním trenéra z hráčské lavice domácí přišli o další čas potřebný k vyrovnání. Plný bodový zisk je pro nás příjemný. Mužstvo zabojovalo a nepoložilo se ani po obdržené brance a neproměnění šancí. Důležitý byl vyrovnávací gól v závěru poločasu.“fotografie:


Váš názor:
Jméno: