Zápas: SK Mšeno žáci - Sokol Obříství
0 : 4

Datum: 13.4.2008
Rozhodčí: Grát

Poločas: 0:0. Sestava: Dohnalík 2 (Rampouch 3,5) - Píč 2, Chmelík 3, Novotný 2,5,  Kummer 3 (Valenta 3) - Chorouš 2,5, Zabilanský Jiří 2, Matúšek 2,5, Stejskal 2,5, Guttenberg 2,5, Černý 2.

Po třech vítězných zápasech poháru žáků v řadě nastoupili dnes domácí v prvním mistrovském utkání proti celku Sokola Obříství, které se hrálo zároveň jako pohárové utkání. Na podzim jsme s tímto soupeřem prohráli na jeho půdě 3:0. Dnes však přicestoval soupeř ještě silnější. I my jsme v zimní pauze posílili, a tak to byl od začátku tuhý boj. Bylo vidět, že soupeř je na tom fyzicky lépe, ale my jsme bojovností a důrazem nepouštěli hosty před domácí branku. Sami jsme naopak hrozili z brejků, z nichž dva mohly skončit gólem. Po hezké přihrávce si zleva naběhl Stejskal a probojoval se až před brankáře, ale bohužel neproměnil. Soupeř nastřelil tyč, ale jinak hrozil pouze z centrovaných míčů, se kterými si obrana poradila.
     Ve druhém poločase se bohužel nevyvarovala chyb obrana a soupeř nás začal trestat. Při prvním gólu nechali obránci nepochopitelně prostor útočníkovi při vhazování autu na úrovni našeho velkého vápna. Při druhém gólu zase neudržel míč golman a vrcholem všeho byl čtvrtý gól, kdy stoper netrefil míč a útočník tak postupoval sám na brankáře. My jsme naopak zahodili i ty nejvyloženější tutovky, jmenovitě Stejskal a Chorouš, které jsme si vypracovali. Bylo jich minimálně 5. Nadějně vypadaly i průniky Černého, ale bohužel obrana hostí se štěstím nebo za cenu faulu ubránila.
     Zápas lze shrnout jako vyrovnaný a výsledkově pro nás krutý. Musíme se z chyb poučit a přistoupit k zápasům i tréninkům ještě zodpovědněji.