Rozhodčí: Kroužecký

Poločas: 0:2.

Branky: Černý 2, Stejskal.

Sestava: Guttenberg - Píč, Chmelík, Novotný, Kummer - Chorouš, Jiří Zabilanský, Matúšek, Stejskal - Černý, Toan (L. Saska, Valenta).

V prvním poločase jsme byli jednoznačně fotbalovější a soupeře přehrávali. Vázla nám však kombinace ve finální fázi. Stačila jedna povedená přihrávka mezi stopery a Radek Černý obešel i brankáře a s přehledem zavěsil. Poté Mšeno začalo plnit pokyny trenérů a snažilo se hrát v křídelních prostorech. Toho využil Stejskal a nadýchaným centrem z levé strany vybídl k hlavičce Černého a ten se opět nemýlil. Několik dalších šancí zůstalo nevyužito.

Do druhé půle vstoupilo Mšeno opět aktivně a po ukázkové kombinaci zvýšil na 3:0 Stejskal. Mužstvo si asi myslelo, že je hotovo a úplně přestalo hrát. Toho využil soupeř a dostával se do tlaku. Podařilo se mu potrestat laxní hru hostí dvěma góly. Jeden jde sice na vrub brankáře, ale je pravda, že soupeř ještě minimálně další tři tutové šance neproměnil. Když srovnáme oba poločasy, tak je to jako den a noc. V poháru jsme postoupili do vyřazovacích bojů a věřím, že i do mistrovských utkání vstoupíme vítězně. To ale musíme udržet koncentraci po celý zápas.