Rozhodčí: Tříška

Poločas: 1:1.

Branky: Černý 2, Stejskal.

Sestava: Dohnalík 3 - Píč 2, Chmelík 2, Novotný 2, Kummer 2,5 - Chorouš 3, Zabilanský Jiří 2, Matúšek 2,5, Stejskal 2 - Černý 1,5, Guttenberg 2,5 (Zabilanský Jan 2,5, Toan 2,5, Valenta 3)

Perfektně připravený pažit SK Mšeno  dnes okusil první zápas jarní sezony. Žáci v něm přivítali v pohárovém utkání SK Liběchov, se kterým na podzim v mistrovském zápase prohráli 4:2. Od začátku bylo jasné, že tento zápas bude bolet. Soupeř hrál velice důrazně a kluci se s tvrdou hrou těžko vyrovnávali. Zápas byl ovlivněn i silným větrem. V první půli jsme hráli proti větru a těžko jsme přecházeli do útoku. Hra byla vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách. V defenzívě pracovalo mužstvo bez větších chyb. Pouze při prvním gólu hostů neměl čisté svědomí domácí brankář. Pak ale několika dobrými zákroky získal jistotu a další gól již za svá záda nepustil. Domácím se povedlo pouze pár akcí, které gólem neskončily. Pět minut před přestávkou unikl Radek Černý (nová posila) a po vydařené kličce brankáři s přehledem vyrovnal na 1:1. Soupeř ještě přidal na agresivitě, která už překračovala hranice fotbalu. Výsledkem byl velmi tvrdý zákrok na Černého.

Do druhého poločasu vstoupili domácí po důrazné domluvě trenérů aktivněji a s větrem v zádech začali soupeře přehrávat. Dařilo se i kombinačně a bylo k vidění několik vydařených akcí, z kterých padly dva góly. Na 2:1 upravil opět Černý a na 3:1 Stejskal. Soupeř prohru těžko snášel a bylo k vidění několik nevybíravých zákroků. Přesto jsme si vítěztví pohlídali. Nový hráč  Radek Černý se ukázal jako opravdu veliká posila a jistě svými výkony pomůže týmu k záchraně v soutěži. Jsme rádi, že se k nám vrací i Jirka Matúšek, který bude také přínosem.