Rozhodčí: Kozlík - Toráč, Demeter

Poločas 0:1

Branka: vlastní

Sestava: Miler - Malák(46.Kolumpek D.), Zajíc M., Šledr, Skopka(Zajíc L.) - Martínek(66.Ščasný), Kolumpek O., Dohnalík, Stejskal - Veselý, Dvorný(50.Guttenberg)

V prvním domácím zápase jsme přivítaly silný tým Čečelic.  Podle mne tento tým patří mezi fyzicky nejlépe připravené a navíc mají ve svém středu technicky velmi šikovné hráče. Přesto jsme je v minulé sezóně dokázali 2x porazit a tuto sérii jsme chtěli prodloužit.

Od začátku zápasu se hrál poměrně svižný fotbal bez větších šancí. Hosté hrozili především ze standartních situací, my jsme podnikali rychlé výpady po stranách, ale žádný z dobrých náznaků se nám nepodařil dotáhnout. V největší šanci se zjevil Veselý, jehož střelu gólman ztlumil a hosté následně míč na brankové čáře zastavili. Hned z protiútoku udeřilo na druhé straně, kdy jsme nechali hostujícímu hráči hodně prostoru na střelu. Tu sice Miler dokázal vyrazit, ale pouze k dobihajicimu útočníkovi, který už neměl problém míč dorazit - 0:1
Ve druhé půli se opět hrál vyrovnaný zápas. Hosté se snažili s postupem času využívat našich mezer v obraně, když jsme se snažili tlačit za vyrovnáním. Ve finální fázi si ale počínali naštěstí pro nás zbrkle. Přesto měli stoprocentní šanci na rozhodnutí zápasu po naší chybné rozehrávce. Nás ale podržel skvělým zákrokem Miler a byli jsme tak dál ve hře. Vyrovnání měl na kopačce Guttenberg, který ale mířil těsně vedle tyče.  V posledních 10 minutách se hrálo především kolem vápna hostů, ale šance nepřicházely. Vyrovnání jsme se dočkali v poslední minutě, když si hostující obránce srazil prodloužený míč z dlouhého autu do vlastní branky - 1:1

Dnes jsme hráli výborně v obranné fázi, což podpořil skvělým zákrokem Miler. Naopak v útočné fázi jsme byli nedůrazni, nedařilo se nám podržet míč a vázla nám i kombinace. Nakonec bereme podle mne zasloužený bod, který byl vyloženě vydřený. Sice jsme doma 2 body ztratili, ale vzhledem ke kvalitě soupeře to já za ztrátu nepovažuji. Mrzí mě, že jsem opět neudržel nervy. Tentokrát jsem neměl problém s rozhodčím, ale zbytečně jsem se nechal rozhodit komentáři z hostující lavičky a reagoval na to. Na hřišti se hrál naštěstí především fotbal a nervozita zůstala pouze na střídačkách.