Rozhodčí: Nejedlo - Melichar, Obrajtr

Poločas 0:1

Branky: Dohnalík, Guttenberg ml.

Sestava: Miler - Malák, Šledr, Zajíc M., Skopka - Kolumpek D.(53. Ščasný), Kolumpek O., Dohnalík, Stejskal(89.Demen) - Dvorný(64. Guttenberg ml.), Martínek(80. Zajíc L.)

Letošní OP bude nesmírně našlapaná a těžká soutěž. Nás hned v prvním kole čekalo derby na Řepíně. V minulé sezóně z toho byly vždy debakly hostujících týmů a tohle pravidlo jsme chtěli změnit.

Úvod zápasu tomu ale nenasvědčoval. My jsme špatně řešili herní situace a domácí se během prvních 5 minut dostali k několika rohům a standartním situacím. Naštěstí z toho nic nevytěžili a my jsme rychle dokázali hru srovnat.

Vytvořili jsme si dokonce tutovou šanci, ve které vychytal Stejskala domácí golman. Pak jsme špatně naložili s nebezpečnými standartkami. Do vedení jsme se dostali po hezké kombinaci, na jejímž konci se prosadil Dohnalík - 0:1. Domácí si do poločasu vytvořili jednu šanci, kterou neproměnili.

Ve druhé půli byl více než 25 minut na hřišti pouze jeden tým, ten náš. Bohužel jsme nedokázali využít několik jasných gólových šancí a tak málem přišel trest, když domácí v ojedinělé šanci překopli z blízkosti bránu Milera. Využít šanci se nám povedlo až v samém závěru, když se po nahrávce skvěle hrajícího Dohnalíka prosadil Guttenberg ml. - 0:2

V první půli se hrál vcelku vyrovnaný zápas, ve druhé jsme byli jasně lepší a bereme po zásluze 3 body. Škoda že jsme nedokázali ve druhém poločase proměnit velké šance, které jsme si vytvořili. Domácí tak byli pořád ve hře. Ale centrované míče Miler spolehlivě sbíral nebo je odvrátila pozorná obrana. Jinak si domácí téměř nic nevytvořili. Kaňkou utkání byla zhruba desetiminutovka od 75. do 85. minuty, kdy jsme se nechali zbytečně rozhodit několika výroky rozhodčích a schytali jsme po právu žluté karty za řečnění. To sice naplní pokladnu za pokuty, ale takhle se prezentovat nechceme a věřím, že už nebudeme.