Zápas: Slovan Horní Beřkovice - SK Mšeno Muži A

Poločas 1:1

Branky: Ščasný, Kolumpek

Sestava: Veselý - Malák, Šledr, Zajíc, Skopka - Ščasný)79.Demen), Kolumpek, Dohnalík, Stejskal - Martínek, Janoušek(89.Guttenberg)

Na konci sezóny nám ze sestavy vypadává čím dál víc hráčů. V Beřkovicích musel dokonce do brány zraněný kanonýr Veselý. Přesto jsme se chtěli o body na horké půdě poprat.

Úvod zápasu se nám vcelku povedl a my jsme poměrně dobře drželi míč a dokonce jsme se dostali do vedení, když bombu Dohnalíka dorazil do brány Ščasný - 0:1. Pak byla hra přerušena kvůli občerstvení hráčů a domácí se napili pravděpodobně nějakého zázračného lektvaru. Do konce poločasu nás zamkli na naší polovině a vytvořili si několik velmi dobrých šancí, které ale chytil Veselý nebo domácí nemířili přesně. Na umístěnou střelu ze 42.minuty byl ale krátký - 1:1.

O přestávce jsme si něco řekli k našemu postavení, které jsme na konci první půle nedodržovali. Do druhé půle jsme nastoupili soustředěně a i když se hrálo více na naší polovině, domácí už si téměř žádnou šanci nevypracovali a my jsme se dokázali prosadit, když si na zadní tyči naskočil na centr Skopky Kolumpek - 1:2. Když už se zdálo, že máme 3 body v kapse, písknul rozhodčí domácím v 94.minutě penaltu. Tu ale Veselý lapil a tak jsme nakonec brali všechny body.

V okleštěné sestavě jsme předvedli bojovný výkon a odměnou nám jsou 3 body. Nebyli jsme určitě lepším mužstvem, ale celý zápas jsme poctivě odmakali. Je až neuvěřitelné, jak se dokážeme semknout a i v okleštěné sestavě uhrát body u kvalitního soupeře. K penaltě v 94. minutě se nebudu vyjadřovat. Mám s rozhodčími korektní vztahy a splést se může každý. Musím jen konstatovat rčení, že se pravda ukázala. Co mě překvapilo, byla špatná kvalita hřiště v Beřkovicích. S tím jak jsou jako tým technicky vyspělí a hrají hodně kombinačně bych očekával, že se budou snažit kvalitu hrací plochy zlepšit.