Rozhodčí: Demeter - Toráč, Růžička

Poločas 0:1

Branky: Dohnalík

Sestava: Miler - Malák, Zajíc M., Šledr, Skopka - Martínek(90. Demen), Kolumpek, Dohnalík, Stejskal - Ščasný, Veselý(60. Zajíc L.)

Naše dobré výsledky jsme chtěli potvrdit i v Tišicích. Bohužel jsme ale do zápasu vstoupili špatně a od začátku zápasu jsme byli pod tlakem domácích hráčů. Nedařilo se nám vůbec držet míč a měli jsme spoustu zbytečných ztrát. Přesto jsme se po ojedinělé akci dostali do vedení, když první povednou kombinaci s přehledem zakončil Dohnalík - 0:1. O chvíli později mohlo být ještě veseleji, ale Dohnalík v těžké pozici přestřelil. Domácí šance buď pochytal Miler nebo domácí střelci nemířili přesně.

Vedení jsme mohli navýšit hned ze začátku druhé půle, ale Dohnalíkovu střelu ze standartní situace domácí golman vytěsnil na roh. Domác srovnali po rohovém kopu, kdy jsme nebyli dostatečně důslední - 1:1. Když byl v 70.minutě vyloučen po druhé žluté kartě Dohnalík a ještě ke všemu musel kvůli svalovému zranění střídat Veselý, nevypadalo to s námi dobře. My jsme se ale i v 10ti semkli, makali jsme až do konce a vydřeli jsme bod.

Po sérii úspěšných výsledků, které byly podpořeny i kvalitní hrou jsem od nás v Tišících očekával lepší výkon. Ale bohužel se nám příliš nedařilo. Málo jsme drželi míč, měli hodně zbytečných ztrát a většinu zápasu jsme byli pod tlakem. Nebylo to samozřejmě způsobené pouze naším špatným herním projevem, ale musíme také ocenit kvalitu soupeře. Potěšující zjištění je to, že dokážeme zápas urvat i když se nám nedaří fotbalově. Zápas v Tiších odmakali všichni hráči na 100% a Miler opět předvedl spolehlivý výkon. Za snahu a bojovnost musím celý tým pochválit. Dobrý tým se totiž nevzdává bez boje a přesně to jsme v Tišicích předvedli.