Rozhodčí: Eder - Stibůrek, Toráč

Poločas 1:0

Branky: Veselý(PK), Dohnalík, Veselý

Sestava: Miler - Malák, Šledr, Zajíc M., Skopka(69.. Hanuš A.) - Ščasný(62.Dvorščík), Kolumpek, Dohnalík, Stejskal(83. Demen) - Veselý, Dvorný

Po skvělém výkonu a výhře v Borku nás čekal další těžký soupeř z čela tabulky - Čečelice. Mladý, běhavý a technicky velmi dobře vybavený tým. Věděli jsme, že pokud chceme uspět, budeme muset předvést soustředěný a zodpovědný výkon.

Od začátku zápasu jsme byli směrem dopředu aktivnější a nebezpečnější. Už v 7. minutě si naběhl na kolmici Stejskal, kterého zastavil až faul ve vápně a Veselý se z penalty nemýlil - 1:0. Hosté hrozili především ze standartních situací. Po jedné už se hosté skoro radovali, ale Miler opět vytáhl parádní zákrok a míč vytáhl na roh. Rozhodující moment zápasu přišel bohužel už ve 24. minutě, kdy byl vyloučen za řeči hráč hostů. Od té doby se na hřišti více diskutovalo než hrálo.

Ve druhém poločase jsme navýšili vedení, když hostující záložník vyřadil nepovedenou hlavičkou celou obranu  a Dohnalík postupoval sám na brankáře - 2:0. Když přidal po hezké střele další branku Veselý - 3:0, nebylo už co řešit. Hosté snížili ke konci zápasu ze standartní situace, když golmanovi nadskočila zeď - 3:1.

Bylo zřejmé, že hosté mají s hlavním rozhodčím problém a velmi komentovali každé jeho rouhodnutí ať už bylo v jejich či náš prospěch. Výsledkem byla červená karta. Do udělení červené karty jsme byli jednoznačně nebezpečnější a věřím, že bychom zápas s Čečelicemi zvládli i ve vyrovnaném počtu. Kluky jsem upozorňoval na to, že Čečelice budou nebezpečné i v 10ti hráčích, protože jejich kvalita je opravdu vysoká. Ale mýlil jsem se. Čečelice po vyloučení už vůbec nic nepředvedly a my jsme celý zbytek zápasu naprosto kontrolovali. Frustrace hostů vyvrcholila už za stavu 3:0 druhou červenou kartou, opět za řeči. Mohl to být zajímavý zápas, ale bohužel nebyl. I když byla naše výhra zasloužená, moc velkou radost z ní nemám. Pochvalu zaslouží opět celý tým a vyzdvihnout musím výkon mladého Stejskala.