Rozhodčí: Stibůrek - Toráč, Eder

Poločas 3:0

Branky:Dohnalík 4, Veselý 2

Sestava: Miler - Malák(68. Hanuš J.), Šledr, Zajíc M., Skopka - Ščasný(66.Hanuš A.), Kolumpek, Dohnalík, Stejskal(83. Demen) - Veselý, Dvorný(81. Zajíc L.)

K derby s Repínem jsme nastupovali s vědomím, že jsme na podzim s tímto soupeřem dostali velkou lekci a že Řepín má v zádech skvělé výsledky s těžkými soupeři. My jsme ale věděli, jak chceme hrát, abychom nedopustili opakování zápasu z podzimu. Od začátku zápasu se hrálo poměrně opatrně, ale my jsme byli rozhodně aktivnější. To se potvrdilo v 18. minutě, kdy míč po křídle zatáhl Stejskal a jeho nepovedenou střelu ukidil do sitě Veselý - 1:0. Od té doby jsme na hřišti dominovali a další branku vstřelil po ťukesu se Ščasným Dohnalík - 2:0. Chvíli před pauzou jsme navýšili vedení na 3:0, když se opět prsadil Dohnalík. Hosté hrozili především dlouhými házenými auty do vápna, které ale spolehlivě sbíral Miler.  Jediná šance hostů vznikla ve 45. minutě, když asistent rozhodčího přehlédl míč v zámezí a naši hráči přestali hrát. Miler naštěstí střelu lapil a tak jediný trest pro nás byla zbytečná ŽK pro Dvorného za protesty.

Ve druhé půli se hostům podařilo snížit, když jsme po standartní situaci propadli ve vápně a vytvořili jsme zbytečný faul - 3:1. To hosty na chvíli nabudilo a my jsme lehce znejistěli. Rychle jsme se však uklidnili a předváděli opět svou hru, při níž jsme hosty k žádným šancím nepuštěli. Naopak jsme se opět sami prosadili, když se postupně trefili Veselý(i když to byl podle mne spíš vlastní gól hostů) a 2x Dohnalík a my jsme tak Řepínu vrátili porážku z podzimu - 6:1

Zápas s Řepínem jsme zvládli parádně, když všichni hráči, včetně náhradníků, odvedli na hřišti stoprocentní výkon. Všechny naše branky padly po krásných akcích. Celý zápas jsme měli naprosto pod kontrolou a hosty jsme vlastně vůbec k ničemu nepustili. Zdálo se mi, že jsme fyzicky i mentálně mnohem lépe připraveni než hosté. I když se jednalo o derby, padlo pouze po jedné žluté kartě na každé straně a hrál se především fotbal. Hostům podle mne nepomohly ani časté stížnosti na rozhodčí, kteří podle mého názoru odřídili zápas parádně. Navíc hostům pískli penaltu(ta byla jasná) a další velká šance hostů vznikla po chybě asistenta na lajně. Zkrátka hledat za každým písknutím či nepísknutím úmysl rozhodčího většinou nevede k úspěchu.