Zápas: Sokol Dolní Beřkovice - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Hamáček - Driml, Blahout

Poločas 0:2

Branky: Veselý 4, Zajíc M. 2, Stejskal, Kolumpek, Ščasný

Sestava: Miler - Malák, Šledr, Zajíc M., Skopka(61.Demen) - Martínek(41. Zajíc L.), Kolumpek, Dohnalík, Stejskal(65.Ščasný) - Veselý, Dvorný

Zápas s Dolními Beřkovicemi jsme začali aktivně a během prvních 10ti minut jsme si vytvořili minimálně 3 gólové šance, ale pokračovali jsme v neproměňování šancí z předchozích zápasů. V 15. minutě se nám ovšem střelecká smůla podařila protrhnout, když se trefil Stejskal a do poločasu se prosadil ještě Veselý.

Do druhé půle nastopili domácí už pouze v 10ti hráčích. My jsme nadále hráli aktivně a už jsme dokázali využít většinu šancí. To pro nás znamenalo navýšení skóre až na konečných 0:9.

Beřkovice po odchodu klíčových hráčů bojují evidentně se šířkou kádru. Domácím muselo být od stavu 0:3 jasné, že se zápasem nedážou nic udělat. Přesto se celý zápas odehrál naprosto korektně. Pro nás se jednalo o příjemnou výhru, kterou už jsme nutně potřebovali. Radovat se z ní můžeme ale maximálně do úterý a pak už se musíme plně soustředit na příští zápas, kdy nás čeká derby s rozjetým Řepínem.