Zápas: SK Mšeno Muži A - TJ Slovan Horní Beřkovice

Rozhodčí: Kučera - Kormoš, Husar

Poločas 0:0

Branky: Skopka, Zajíc, Dohnalík

Sestava: Miler - Malák, Šledr, Zajíc, Skopka - Martínek, Kolumpek, Dohnalík, Stejskal(70.Ščasný) - Veselý, Dvorný(72. Nechanský)

V posledním domácím utkání podzimu jsme přivítali Horní Beřkovice. V deštivém počasí se hrál v prvním poločase poměrně svižný fotbal, ale bez větších šancích na obou stranách. Hosté o něco lépe kombinovali, my jsme zase byli o něco nebezpečnější. Přesto se šlo v poločase do kabin za stavu 0:0.

Vstup do druhé půle se nám vydařil náramně, protože hned na začátku zapadla dalekonosná střela Martina Skopky za záda hostujícího golmana - 1:0 a on tak skvěle oslavil svůj svátek. Vedení nám ale nevydrželo dlouho. Hosté se prosadili také střelou z dálky, kterou sice Miler chytil, ale na těžkém terénu mu vyklouzla z rukavic a hosté z dorážky neměli problém - 1:1. Vedení na svou stranu jsme strhli po rohovém kopu, když se hlavou prosadil Zajíc - 2:1. Když 10 minut před koncem dal Dohnalík po samostatném úniku na 3:1, zdálo se být hotovo. Hosté ale snížili o chvíli později na 3:2 a tak byl konec zápasu ještě dramatický. My jsme ale vzadu hráli zodpovědně a hostům už žádnou další šanci nedovolili.

Těžký zápas s kvalitním soupeřem jsme zvládli. V prvním poločase diváci moc šancí neviděli, ale ve druhém si přišli na své, když padlo 5 branek. My jsme dali o jednu víc než soupeř a tak bereme 3  body. Myslím, že zaslouženě, protože jsme si vytvořili víc nebezpečných příležitostí. Předvedli jsme velmi dobrý kolektivní výkon. Věřím, že nám forma vydrží i na odložený zápas se Zálezlicemi. Jedinou kaňkou tohoto zápasu bylo to, že na něj byl delegován pouze jeden rozhodčí. Mladý rozhodčí ale zápas bez problémů zvládl a k tomu mu pomohli oba laikové asistenti, kteří také předvedli poctivý výkon a v neposlední řadě i hráči. Hrálo se na těžkém terénu a zápas byl vyrovnaný, přesto se odehrál velmi korektně a všichni chtěli hrát především fotbal.