Rozhodčí: Eder - Dudok, Odolan

Poločas 4:1

Branky: Veselý, Stejskal, Zajíc, Martínek, Dohnalík, Ščasný

Sestava:Miler - Malák, Zajíc M., Šledr(79.Demen), Skopka - Martínek(70.Janoušek), Kolumpek, Dohnalík, Stejskal(64.Ščasný) - Veselý, Dvorný(75.Nechanský)

Do zápasu jsme vůbec nevstoupili dobře. Naší hře chyběl pohyb, přesná nahrávka i nasazení. Hostům tak nedělalo žádný problém držet míč a čekat na naši chybu. Ta přišla ve 27.minutě a hosté se jednoduchou kombinací dostali až před Milera, kde osamocený útočník hostů nezaváhal - 0:1. Naštěstí nás tento moment probral a od té chvíle bylo na hřišti jiné mužstvo. Zpřesnili jsme hru, zvýšili pohyb i nasazení a do poločasu jsme skóre otočili v náš prospěch, když se postupně trefili Veselý, Stejskal, Zajíc a Martínek - 4:1.

Do druhé půle jsme opět vstoupili poněkud vlažněji, ale  včas jsme si uvědomili, že takto to nepůjde a vrátili jsme se zpět ke své hře. Výsledkem byly naše další šance a další 2 góly v síti hostů, když se trefili Dohnalík a Ščasný - 6:1.

I když jsme zápas začali špatně, postupem času jsme Tišice jasně přehráli a bereme zasloužené 3 body po přesvědčivé výhře. Všechny naše góly padly po hezkých akcích, což dobrý pocit z výhry ještě umocňuje.