Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Labský Kostelec

Rozhodčí: Demeter - Kučera, Moško

Poločas 0:1

Branka: Dvorný

Sestava: Miler - Janoušek, Šledr, Malák, Skopka - Heptner(55.Hanuš), Kolumpek, Veselý, Zajíc - Dvorný(67.Nechanský), Stejskal(82.Ščasný)

Věděli jsme, že domácím, i když mají vysokou individuální kvalitu, dělá velké problémy hrát do oraganizované obrany. Nastoupili jsme tedy s tím, že budeme hrát v hlubokém bloku a pokusíme se domácí potrápit brejky. Domácí začali tak, jak jsme očekávali, ale naše hra bohužel nebyla tak důsledná a chvílemi jsme se dostávali pod velký tlak. Domácí si vytvořili i nějaké šance, které ale pochytal Miler nebo střelci nemířili přesně. Nám se vůbec nedařilo podržet míč a zklidnit hru. Co se nám povedlo byl brejk, když míč zatáhl Stejskal a předložil ve vápně Dvornému - 0:1. O chvíli později hlavičkoval nebezpečně Zajíc, ale domácí golman byl pozorný.

Ve druhé půli jsme chtěli víc držet míč a otupit tak tlak domácích. To nám ale dělá v poslední době obrovské problémy a tak jsme ihned v první minutě druhé půle po zbytečné ztrátě míče uprostřed hřiště inkasovali branku - 1:1. To domácí nabudilo a my jsme se naopak propadli do ještě většího zmaru a nakonec jsme dostali pověstného bůra, když jsme si dva góly vstřelili úplně sami.

V prvním poločase se nám nedařilo herně, ale dodržovali jsme alespoň pokyny a drželi nějaké postavení. Ve druhé půli nám domácí dali všechny góly z brejku, což je hrozný paradox. Naše hra byla velmi špatná a máme hodně o čem přemýšlet.