Datum: 2.9.2023
Rozhodčí: Pixa - Synek, Grát

Poločas 3:0

Sestava: Miler - Malák, Šledr, Heptner(50.Nechanský), Skopka - Martínek, Kolumpek, Dohnalík, Janoušek - Veselý, Dvorný(46.Stejskal)

Zápas pro nás začal velmi dobře a my jsme se během prvních 10ti minut dostali do 3 velmi slibných příležitostí. Bohužel jsme žádnou z nich neproměnili a tak přišel trest. Nepovedený aut domácích do našeho vápna skončil na ruce Dvorného a rozhodčí písknul penaltu, kterou Gabčo bezpečně proměnil - 1:0. To s námi nečekaně zamávalo a my jsme najednou byli všude pozdě a domácí dominovali. Po naší špatné rozehrávce a podklouznutí stopera i golmana zavěsil opět Gabčo a když se stejný hráč trefil i chvíli před poločasem, bylo s námi zle.

O pauze jsme si řekli, že začneme jako za stavu 0:0, ale chvíli po pauze jsme dostali gól z rohu po hlavičce Tichého a od té doby byl na hřišti jen jeden tým - domácí. Nám se už nepodařilo vůbec nic, nebyli jsme schopni si nahrát a cokoli vytvořit. Naštěstí pro nás alepoň Miler si udržel svůj standard a tak konečné skóre bylo pouze 5:0 pro domácí.

Pro nás to byl klasický zápas blbec. Bohužel jsme si ho vybrali proti kvalitnímu soupeři a tak z toho byl debakl. Nedá se nic dělat, musíme to hodit za hlavu a soustředit se na další zápas.