Rozhodčí: Horáček - Melich, Kormoš

Poločas 1:1

Branky: Kolumpek (PK), Veselý, Stejskal

Sestava: Miler - Malák, Šledr, Heptner, Skopka(90.Demen) - Martínek(62. Hanuš), Kolumpek, Dvorný(73. Janoušek) - Veselý, Stejskal

Do nové sezóny jsme vstoupili na hřišti Libiše, kde se nám dlouhodobě nedaří. A začátek zápasu se nám vydařil báječně. Vytvořili jsme si minimálně 5 brankových příležitostí, ale vstřelit branku se nám podařilo pouze z penalty po faulu na Veselého, kterou proměnil Kolumpek - 1:0. Domácí pak lépe kombinovali, ale dostali se pouze ke střelám z dálky, se kterými si poradil Miler. My jsme se poměrně snadno dostávali k brejkovým situacím, které jsme ale řešili špatně. Domácím se podařilo vyrovnat z penalty, když Miler první pokus sice chytil, ale na dorážku už byl krátký - 1:1 a tak skončil i poločas.

Do druhé půle jsme nastoupili mnohem lépe, lépe jsme kombinovali a domácí už se k naší brance téměř nedostali. Bylo otázkou času, kdy strhneme vedení na svou stranu. Zakončení se nám ale nedařilo a přišel trest. 10 minut před koncem se domácí z ojedinělé střely trefili přímo k tyči, míč navíc poskočil  a Miler se natahoval marně - 2:1. My jsme se ale naštěst vzchopili a v úmorném vedru jsme ze sebe vymáčklí poslední zbytky sil. Odměnou nám bylo vyrovnání Veselým v 90. minutě - 2:2 a třešničkou na dortu byl vítězný gól v nastavení, který vstřelil mladý Stejskal - 2:3

Na šance jsme zápas vyhráli jednoznačně, ale na góly to bylo těsné. Jsem rád, že jsme se nenechali zlomit nepříznivým vývojem, kdy se nám dlouho nedařilo vstřelit gól a naopak jsme z ojedinělé střely gól dostali. Ukázali jsme bojovnost a vůli, čehož si nesmírně cením. Dobře nám zapadli do sestavy 3 noví hráči - Skopka Martin, Malák Pavel a Jarda Martínek, za což jsem rád. Musím pochválit celý tým včetně náhradníků za to, jak zápas odmakali a rvali se o výhru až do konce.Zaslouženě jsme si z Libiše odvezli 3 body.