Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Čečelice
1 : 2

Datum: 18.6.2022
Rozhodčí: Hartig - Polička, Kormoš
Průběh zápasu:

Poločas 1:1

Branka: Veselý

Sestava: Dohnalík - Zabilanský, Šledr, Ernst, Klouda - Demen(46. Novák), Kolumpek O., Dvorný, Zajíc M. - Veselý, Nechanský(46. Stejskal)

K poslednímu utkání s Čečelicemi jsme nastupovali opět s několika vynucenými změnami v sestavě. Na hřišti se odehrával poklidný fotbal, který dost narušoval rozhodčí svými nepřesnými výroky a to na obě strany. My jsme se dostali brzy do vedení, když se už v 8.minutě prosadil Veselý - 1:0. Pak hosté převzali iniciativu, ale do šancí se nedostávali. Naopak my jsme mohli vedení navýšit. A protože jsme nedali, přišl trest na druhé straně - 1:1. Těsně před pauzou hosté nedali tutovku a tak se šlo do kabin za remízového stavu.

Ten vydržel až do konce a v penaltách uspěli hosté.

Za celý zápas bylo k vidění na obou stranách několik velkých šancí. Ale oba golmani předvedli spoustu dobrých zákroků nebo měli správně postavené tyče. Víc šancí měli přeci jen hosté a tak si bonusový bod odváží zaslouženě. Já jsem byl s naším výkonem ale spokojen. Na jaře nás provázela neustále zranění a absence. Doufám, že se v letní přestávce dáme trochu dohromady.
Váš názor:
Jméno: