Rozhodčí: Horáček - Franz, Kormoš

Poločas 2:2

Branky: Dohnalík, Veselý

Sestava: Miler - Demen, Zabilanský, Šledr, Hanuš - Kolumpek R., Dvorný, Kolumpek O., Dohnalík - Guttenberg(32.Novák), Veselý

I když jsme si v kabině řekli, že domácí na nás budou chtít od začátku vlétnout, úvod zápasu z naší strany byl přímo strašný. Všude jsme byli pozdě, domácím jsme dávali hodně prostoru a chvílemi jsme se vozili na domácím kolotoči. Pouze díky Milerovi bylstav po 15ti minutách 1:0 pro domácí. Když už se zdálo, že jsme opticky hru vyrovnali, přišla hrubá chyba a bylo to 2:0. Když se navíc o chvíli později zranil Guttenberg,  vypadalo to, že už je po zápase a my nebudeme mít sílu se do něj vrátit. Pak ale přišla 45. minuta, kdy Dohnalík využil parádní kolmici 2:1 a když v nastavení prvního poločasu potrestal domácí hrubku Veselý - 2:2, byli jsme zpět v zápase měli jsme to být my, kdo bude na koni.

Ve druhé půli už se hra odehrávala především ve středu hřiště a postupem času bylo zřejmé, že zápas už může rozhodnout jeden gól. Ten jsme měli na kopačkách my, ale nedali jsme a domácí z brejku potvrdili otřepané "nedáš - dostaneš" - 3:2. Závěr zápasu už byl velmi rozkouskovaný a my jsme na vyrovnání nedosáhli.

V posledních zápasech se nám nedaří nastoupit v optimální sestavě. Bohužel se dostáváme nejen do personální krize, ale i do krize herní. S tím nejde udělat nic jiného, než se to pokusit zlomit vůlí a bojovností.