Zápas: SK Mšeno Muži A - FK Pšovka Mělník B
0 : 1

Datum: 7.5.2022
Rozhodčí: Petr - Blahout, Driml
Průběh zápasu:

Poločas  0:0

Sestava: Miler - Kolumpek R., Šledr, Zabilanský, Hanuš - Vlaenta (28.Demen, 64.Stejskal), Dvorný, Kolumpek O., Zajíc - Vesetlý, Guttenberg

Výbuch v předchozím utkání ve Vojkovicích jsme chtěli doma odčinit. Ovšem soupeře jsme k tomu měli velmi těžkého - béčko Pšovky totiž vévodí tabulce venkovních zápasů OP.

Zápas začal ve svižném tempu a hosté se, jak jsme očekávali, prezentovali dobrým pohybem a kvalitní kombinací. Ale my jsme na to byli dobře připraveni a hostům jsme se v obou činnostech dokázali vyrovnat. Do první velké šance se dostal Zajíc M, jehož střelu na přední tyč vytěsnil hostující golman. Pak zahrozili hosté, jejichž nebezpečnou střelu zlikvidoval Miler. V další šanci Zajíc mířil již téměř do okryté brány, ale v pádu nedokázal míč umístit přesně. Chvíli na to Veselého vychytal hostující golman, ale míč se k Veselému odrazil zpět, ten ho posunul na Guttenberga, který mířil těsně vedle tyče odkryté brány.

Ve druhé půli tempo hry trochu opadlo a to především na naší straně. V té době se hosté bohužel dokázali prosadit z nenápadné akce, když lehká hlavička z velkého vápna propadla Milerovi do branky 0:1. To nás opět trochu nakoplo a zvýšili jsme pohyb. Šance jsme si vytvářeli především ze standartních situací, když jsme minimálně 3x mířil při dorážkách těsně vydle brány. Když neprošla do sítě v 90. minutě ani povedená střela Ondry Kolumpka, bylo rozhodnuto, že dnes odejdeme ze hřiště bez bodu.

Dnes bohužel nevyhrál lepší tým. Hosté si vytvořili 3 velké šance a neproměnili ani jednu. My jsme si vytvořili velkých šancí minimálně 6 a neproměnili jsme také žádnou. Rozhodla nenápadná hlavička díky které hosté berou 3 body. Prohrát jsme si za předvedenou hru dnes určitě nezasloužili. Zápas jsme odmakali a nechali na hřišti všechno. Chybělo nám pouze gólové vyjádření. Po této porážce jsme ale mohli, na rozdíl od té ve Vojkovicích minulý týden,  odejít ze hřiště se vztyčenými hlavami. 

 
Váš názor:
Jméno: