Zápas: SK Mšeno Muži A - FK Pšovka Mělník B

Datum: 7.5.2022
Rozhodčí: Petr - Blahout, Driml

Poločas  0:0

Sestava: Miler - Kolumpek R., Šledr, Zabilanský, Hanuš - Vlaenta (28.Demen, 64.Stejskal), Dvorný, Kolumpek O., Zajíc - Veselý, Guttenberg

Výbuch v předchozím utkání ve Vojkovicích jsme chtěli doma odčinit. Ovšem soupeře jsme k tomu měli velmi těžkého - béčko Pšovky totiž vévodí tabulce venkovních zápasů OP.

Zápas začal ve svižném tempu a hosté se, jak jsme očekávali, prezentovali dobrým pohybem a kvalitní kombinací. Ale my jsme na to byli dobře připraveni a hostům jsme se v obou činnostech dokázali vyrovnat. Do první velké šance se dostal Zajíc M, jehož střelu na přední tyč vytěsnil hostující golman. Pak zahrozili hosté, jejichž nebezpečnou střelu zlikvidoval Miler. V další šanci Zajíc mířil již téměř do okryté brány, ale v pádu nedokázal míč umístit přesně. Chvíli na to Veselého vychytal hostující golman, ale míč se k Veselému odrazil zpět, ten ho posunul na Guttenberga, který mířil těsně vedle tyče odkryté brány.

Ve druhé půli tempo hry trochu opadlo a to především na naší straně. V té době se hosté bohužel dokázali prosadit z nenápadné akce, když lehká hlavička z velkého vápna propadla Milerovi do branky 0:1. To nás opět trochu nakoplo a zvýšili jsme pohyb. Šance jsme si vytvářeli především ze standartních situací, když jsme minimálně 3x mířil při dorážkách těsně vydle brány. Když neprošla do sítě v 90. minutě ani povedená střela Ondry Kolumpka, bylo rozhodnuto, že dnes odejdeme ze hřiště bez bodu.

Dnes bohužel nevyhrál lepší tým. Hosté si vytvořili 3 velké šance a neproměnili ani jednu. My jsme si vytvořili velkých šancí minimálně 6 a neproměnili jsme také žádnou. Rozhodla nenápadná hlavička díky které hosté berou 3 body. Prohrát jsme si za předvedenou hru dnes určitě nezasloužili. Zápas jsme odmakali a nechali na hřišti všechno. Chybělo nám pouze gólové vyjádření. Po této porážce jsme ale mohli, na rozdíl od té ve Vojkovicích minulý týden,  odejít ze hřiště se vztyčenými hlavami.