Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Labský Kostelec
3 : 2

Datum: 23.4.2022
Rozhodčí: Pixa - Eder, Stibůrek
Průběh zápasu:

Poločas 1:0

Branky: Dohnalík, Zajíc M.

Sestava: Miler - Kolumpek R., Šledr, Zabilanský, Zajíc L. - Stejskal, Kolumpek O., Dvorný, Zajíc M. - Guttenberg, Dohnalík

Domácí zápas s Kostelcem jsme začali aktivně a výsledkem byla vedoucí branka, když se po rohovém kopu prosadil pohotově z dorážky Dohnalík - 1:0. Hosté se do šance dostali po naší chybě v rozehrávce, ale střelu jsme včas zablokovali. Navýšit vedení mohl opět Dohnalík, který šel po krásné kolmici sám na golmana, který ale jeho zakončení vytáhl na roh. Pak se začali ke slovu dostávat více hosté. A to doslovně. Na hřišti se totiž chvílemi víc mluvilo než hrálo a my jsme se k tomu bohužel nechali strhnout také. Tím se náš výkon rapidně zhoršil a hosté převzali iniciativu, ale vyloženou šanci si nevypracovali.

O přestávce jsme si řekli, že se musíme soustředit pouze na hru. To se nám ale vůbec nepodařilo naplnit a po dvou hrubých chybách se hosté v rozmezí 3 minut 2x prosadili a otočili skóre ve svůj prospěch - 1:2. To nás trochu probralo a začali jsme se opět soustředit na hru. Výsledkem bylo několik závarů ve vápně hostů. V největší šanci nedokázal nadvakrát Guttenberg propálit golmana. Vyrovnání tak přišlo z nenápadné střely Máry Zajíce, která zapadla přesně pod břevno - 2:2. Místo abychom se snažili strhnout vedení na naši stranu, opět jsme se pustili do diskusí se soupeřem i s rozhodčím a hra pak už neměla tempo a byla velmi kouskovaná.

V penaltách jsme uspěli a tak si připisujeme 2 body.

Pokud bychom dnes poslechli hlavní pokyn v kabině, který zněl nediskutovat se soupeřem a s rozhodčím, uspěli bychom. Hosté si nedokázali vytvořit žádné velké šance a prosadili se pouze díky našim chybám. Bohužel jsme se nechali strhnout jak hostujícími hráči, tak i jejich trenérem ke slovním přestřelkám a to nás stálo bod.

 
Váš názor:
Jméno: