Zápas: TJ Sokol Horní Počaply - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Stibůrek - Eder, Šmíd

Poločas 0:6

Branky: Dohnalík 4, Kolumpek O. 2, Guttenberg, Zajíc, Dvorný

Sestava: Miler - Kolumpek R., Šledr, Zabilanský(46.Stejskal), Zajíc L. - Dohnalík, Kolumpek O., Dvorný, Zajíc M. - Guttenberg, Veselý

Počaplům jsme chtěli oplatit domácí porážku z podzimní části. Věděli jsme o problémech domácích se sestavou a přestože jsme ani my nebyli kompletní, chtěli jsme hrát od začátku aktivně a dostat domácí pod tlak. To se nakonec ukázalo ještě mnohem jednodušší než bylo naše očekávání. Od začátku jsme byli jasně lepší a brzy jsme si vytvořili pohodlný náskok 3:0, když se prosadili Kolumpek O., Dohnalík a Guttenberg.

Bohužel ve 30.minutě utkání došlo k nepříjemné situaci, kdy se Veselý v hlavičkovém souboji o míč srazil s obráncem domácích, který ze souboje odešel pravděpodobně s otřesem mozku a musel být střídán. Rozhodčí za tento souboj udělil Veselému červenou kartu. Podle mne velmi přísné vyloučení, když zápas do té doby probíhal naprosto v klidu a my jsme za stavu 3:0 neměli jakýkoli důvod k surovým zákrokům. Přestože jsme hráli v 10, navýšili jsme naše vedení do poločasu na 6:0.

Ve druhé půli jsme přidali další 3 branky a zastavili jsme se jednu branku před magickou desítkou - 9:0. Náš golman si nulu zasloužil, protože předvedl sice pouze několik málo, ale za to důležitých, zákroků. Ve druhé půli dokoncde zlikvidoval domácím penaltu včetně dorážky.

K zápasu není moc co říct. Využili jsme oslabené domácí sestavy a připsali si jednu z nejvyšších výher v OP a určitě naši nejvyšší výhru v OP na hřišti soupeře. Naši radost z výhry kalí zranění domácího hráče, pro kterého nakonec musela přijet sanita. Přejeme mu rychlé uzdravení a brzký návrat na zelený pažit.