Poločas 2:1

Branky: Dohnalík, vlastní

Sestava: Miler - Kolumpek R., Šledr, Zabilanský, Hanuš(80.Stejskal) - Zajíc L.(69. Novák), Kolumpek O., Dvorný, Zajíc M. - Dohnalík, Guttenberg

Aprílové počasí přineslo do Mšena několik silných sněhových přeháněk, díky kterým bylo naše hřiště hodně podmáčené.

Hosté nastoupili s několika hráči širšího kádru áčka a na jejich hře to bylo znát. Začátek utkání jsme zahájili aktivně a vytvořili jsme si několik nadějných pozic a jednu tutovou šanci, kterou jsme neproměnili a tak přiše trest. Hosté se prosadili po rohu, když jsme na zadní tyči trestuhodně nechali volného hostujícího hráče - 0:1. Vyrovnat se nám podařilo po standartní situaci, když se v malém vápně nejlépe orientoval Dohnalík - 1:1. Pak se střídaly pasáže, kdy jsme měli chvíli navrch my a hned zase hosté. Do vedení jsme se dostali po prudkém centru, který si hosté srazili do vlastní branky - 2:1. Do kabin jsme tak šli s těsným náskokem.

Do druhé půle nastoupili hosté se zvýšenou aktivitou a my jsme se dostávali chvílemi pod jejich drtivý tlak. Dokázali jsme si vypracovat několik nadějných šancí, ale v zakončení jsme selhali. Hosté výborně kombinovali a nám rychle ubývaly síly při bránění jejich výpadů. Do vyložených šancí jsme je ale nepouštěli a když už se hosté dostali do samostatného úniku, vychytal je Miler. Vyrovnat se hostům podařilo 10 minut před koncem zápasu po nechytatelné střele ze střední vzdálenosti - 2:2. V závěru utkání jsme my i hosté zahodili po jedné obrovské šanci a tak se šlo do penalt, ve kterých jsme byli úspěšnější.

Dnes jsem čekal, že Libiš nastoupí s klasickým béčkem a věřil jsem ve výhru. Ovšem hosté přijeli s hráči širšího kádru áčka a po většinu zápasu byli lepším týmem. My jsme pouze díky velké bojovnosti a spolehlivému výkonu našeho golmana dokázali  s hosty držet krok. Chtělo by se říct, že jsme v domácím zápase po výhře v penaltách bod ztratili. Musíme ale sportovně přiznat, že jsme 2 body získali.