Rozhodčí: Hufnágel - Princ, Novák

Poločas 0:4

Branky: Zajíc M. 3, Kolumpek O., Dohnalík, vlastní

Sestava: Miler - Kolumpek R., Šledr, Zabilanský, Hanuš - Stejskal, Kolumpek O., Dvorný, Zajíc M. - Dohnalík, Guttenberg

Ve Vraňanech jsme chtěli odčinit domácí porážku s Všestudy a také Vraňanům oplatit jejich podzimní výhru na našem hřišti. A to se nám povedlo dokonale.

Od začátku jsme hráli aktivně a dostávali se na dostřel domácí branky. Vytvořili jsme si spoustu nadějných situací, ale často nás zrazoval terén. Do vedení jsme se dostali po akci Dohnalíka, který ve vápně předkládal míč Guttenbergovi a domácí obránce si míč srazil do valstní branky - 0:1.

Vstřelený gól nás až moc uklidnil a my jsme domácím dovolili 2 velké šance, které naštěstí neproměnili. Pak jsme po hezké kombinaci vstřelili branku Zajícem - 0:2 a od té doby na hřišti existovalou pouze jedno mužstvo, to naše. Do poločasu jsme přidali další 2 branky.

Do druhé půle nastoupili domácí se snahou výsledek zkorigovat, ale jejich snaha končila na vápně a k ohrožení naší branky se téměř nedostali. Pak jsme opět převzali iniciativu my a zápas jsme dovedli k přesvědčivé a zasloužené výhře, když hatrick zkompletoval Mára Zajíc. a dokázala se prosadit i naše jarní ofenzivní posila -  Michal Dohnalík.

Ve Vraňanech jsem očekával těžký zápas, ale skutečnost byla jiná. Od začátku byla zřejmá naše převaha a my jsme domácím dovolili pouze 2 šance. Po celý zápas jsme byli lepší a zaslouženě bereme 3 body. Výsledek mohl být i dvouciferný, ale několik vyložených šancí pochytal domácí golman.