Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Viktoria Všestudy
0 : 4

Datum: 26.3.2022
Rozhodčí: Blahout - Driml, Zabilanský
Průběh zápasu:

Poločas 0:1

Sestava: Miler - Zajíc L.(76.Janoušek), Šledr, Zabilanský, Hanuš - Kolumpek R., Kolumpek O., Dvorný, Zajíc M.(76.Stejskal) - Guttenberg, Dohnalík

K prvnímu jarnímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili doma proti Všestudům. Od začátku zápasu se hrála vyrovnaná partie. Hosté se prezentovali dobrou kombinací a Milera ohrožovali především střelami z dálky. My jsme zahrozili Zajícem M., který se uvolnil ve vápně, ale jeho střelu golman vytěsnil na roh. Další ohrožení hostující branky přišlo po standartní situaci, kdy Guttenberg hlavou mířil na zadní tyč, ale o kousek minul. Minutu před pauzou jsme chybovali v rozehrávce a rychlonohý křídelník nasměroval míč do vápna, kde se nám podařilo první střelu zblokovat, ale na dorážku už jsme nestačili - 0:1. Obával jsem se, co s námi branka do šatny udělá.

V kabině jsem se snažil kluky uklidnit a povzbudit, protože se jednalo o vyrovnaný zápas a bylo jisté, že i my se dostaneme do dalších šancí. Do druhé půle jsme tak vstoupili aktivně a po chybě v rozehrávce na straně hostů, jsme se dostali do tlaku, ve kterém jsme si vytvořili několik velmi slibných šancí, ale žádnou jsme bohužel neproměnili. Když už byl překonán hostující brankář, zastoupil ho na brankové čáře obránce. A tak opět platilo otřepané "nedáš-dostaneš". Hostující obrana pod tlakem odkopla míč, který bychom normálně sebrali. Ale nekomunikovali jsme spolu a došlo ke srážce našich obránců, čehož hosté dokonale využili - 0:2.

My jsme se ale nevzdali a dál jsme se tlačili před branku hostí. Do hry nás mohl dostat penaltový zákrok hostujícího golmana. Penaltu jsme ovšem neproměnili a hosté se potom ještě 2x prosadili a tak pro nás zápas skončil krutě 0:4.

Všestudy mají kompaktní mužstvo, které vhodně doplnili a budou opět hrát na čele tabulky. Já si nepamatuji, že bychom si proti tomuto soupeři někdy vytvořili tolik šancí, jako v tomto zápase. Ale dnes bychom gól nedali, i kdybychom hráli až do večera. Naše hra nebyla špatná, jen jí chybělo gólové vyjádření. Výsledek je pro nás hodně krutý, ale nedá se nic dělat, i takové zápasy přináší fotbal.
Váš názor:
Jméno: