Datum: 6.11.2021
Rozhodčí: Eder - Polička, Grát

Poločas 0:0

Sestava: Miler - Novák(56.Demen), Zabilanský, Šledr, Hanuš - Kolumpek O., Kolumpek R., Dvorný, Valenta - Guttenberg ml., Stejskal(69.Guttenberg st.)

Připravovali jsme se na to, že domácí mají běhavý tým a taktika zněla zhustit střed hřiště a především prostor před vápnem. Bohužel jsme to od začátku vůbec nedodržovali a domácím jsme dali k dispozici dlouhé hřiště, což jejich rychlým hráčům náramně sedělo a na nás se valil jeden útik za druhým. Ve hře nás držel Miler, který všechny šance pochytal a do kabin jsme šli za stavu 0:0.

Hned v úvodu druhé půle jsme nedůsledně odvrátili míč a prudkou střelu vyrazil Miler pouze před dobíhajícího hráče - 1:0. O chvíli později přehlédl asistent rozhodčího ofsajd a domácí hráč postupoval sám na bránu - 2:0. Chvíli to vypadalo, že se položíme a dostaneme vyšší příděl. Naštěstí domácí trochu ustoupili od aktivní hry a my jsme trochu přeskupili rozestavení. Tím se nám podařilo hru částečně vyrovnat, ale na úspěch jsme pomýšlet nemohli.

Zápas byl od začátku plně v režii domácích a my jsme dnes absolutně neměli nárok. Bohužel nám chyběli naši 2 nejlepší střelci, s nimiž v sestavě bychom asi dokázali více. Ale i tak bylo v našich silách uhrát lepší výsledek. Jenže jsme se nepotkali s formou a nedodrželi jsme předzápasové pokyny. Mimo posledních cca 20ti minut, kdy byla hra jakž takž vyrovnaná, na hřišti dominovali domácí a naprosto zaslouženě vyhráli.