Zápas: SK Mšeno Muži A - AFK Vraňany
2 : 4

Datum: 21.8.2021
Rozhodčí: Eder - Princ, Hampl
Průběh zápasu:

Poločas 1:3

Branky: Guttenberg ml. 2

Sestava: Dohnalík - Valenta(46.Dvorný) - Šledr, Zabilanský, Demen - Kolumpek O., Kolumpek R., Wasyliw(63.Stejskal), Zajíc - Guttenberg ml., Veselý

 

Úvod zápasu jsme totálně prospali a nechali si dát v krátkém sledu 2 velmi laciné góly. Dokázali jsme se z toho ale oklepat a postupně jsme se dostávali do hry a také k ohrožení soupeřovy branky. Naše převaha narůstala a gól doslova visel na vlásku. Bohužel ale padnul opět do naší sítě. Hostům k tomu stačil výkop od brankáře, který jsme nechali proskákat až k hráči hostů, který se zblízka nemýlil - 0:3. Naši převahu to ale neotupilo a dál jsme se tlačili před branku hostů. Snížit se podařilo Guttenbergovi ml. 1:3. Do poločasu jsme si vytvořili ještě několik nadějných pozic, ale kontaktní gól se nám vstřelit nepodařilo. Do kabin jsme tak šli s dvoubrankovým mankem. Věřil jsem, že je v našich silách tento zápas zvrátit a věřili tomu naštěstí i kluci. Ve druhé půli jsme soupeře zmáčkli na jeho polovině a vytvářeli si velké množství šancí, které jsme ovšem buď zahodili nebo je vychytal hostující golman. Hosté podnikali ojedinělé, ale nebezpečné výpady na naši polovinu. Bohužel jeden tento brejk proměnili 1:4 a my jsme dál bušili do obrany hostů, která chvílemi nevěděla, kam dřív skočit. Snížit se nám podařilo opět Guttenbergem ml. - 2:4, ale víc už jsme nestihli.

 

Nucené změny v sestavě nám komplikují život. Nicméně jsem přesvědčený, že máme dostatečně zkušený kádr na to, abychom se s tím popasovali lépe než doposud. V tomto i minulém zápase jsme buď svými chybami nebo špatnou obrannou hrou darovali soupeři vedení 3:0. Těší mne, že máme vůli a sílu se do takových zápasů vrátit a rvát se o výsledek až do konce. Dnes jsme si minimálně bod zasloužili. Nepamatuji si, kdy naposledy jsme si vytvořili v jednom zápase tolik šancí. Tento zápas jsme prohráli nejen v obraně, ale i v útoku, protože kdybychom proměnili jen polovinu šancí, museli bychom i tak vyhrát. Potřebujeme stabilizovat sestavu, ale ty vynucené absence nám to dost komplikují. Když vidím odhodlání kluků na hřišti i přístup v tréninku, věřím, že to zlomíme a začneme bodovat.

 
Váš názor:
Jméno: