Zápas: Dolnobousovský SK - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí:

Poločas 0:1

Branky: Stejskal J., Guttenberg M., Dvorný, Guttenberg J. ml.

Sestava: Sekerka - Demen, Šledr, Zabilanský, Hanuš - Kolumpek O., Kolumpek R., Dvorný, Chorouš - Guttenberg J. ml., Stejskal J. (Novák, Guttenberg M., Guttenberg J. st.)

Oproti minulému týdnu nám ze sestavy vypadli 4 hráči, z toho 3 ze základní sestavy. Přesto jsme nepřijeli do Bousova odevzdat kůži lacino. Iniciativa byla od začátku na straně domácích, ale naše obrana pracovala spolehlivě a tak všechny akce končily na hranici vápna a domácí vyprodukovali za celý první poločas 1 střelu a několik rohů. Nám se nedařilo podržet míč a měli jsme mnoho zbytečných ztrát. Postupem času jsme se trochu zklidnili a dostali jsme se dokonce do vedení, když se ve vápně razantně prosadil mladík Honza Stejskal.

Do druhé půle domácí prostřídali, zvýšili pohyb a byli rázem mnohem nebezpečnější. Nám se ale dařilo díky spolehlivé obraně i golmanovi odolávat a z brejků jsme domácí trestali a dostali jsme se do vedení 3:0. Pak se domácím podařilo snížit, ale my jsme ihned odpověděli a zvýšili jsme na 4:1.

Bylo to fyzicky extrémně náročné utkání a někteří hráči bojovali s křečemi. Přesto jsme zápas zvládli a myslím, že jsme dobře připraveni na zahájení soutěže.